Analizujemy mecze eliminacyjne Ligi Mistrzów.

Analizujemy mecze drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Już w najbliższy wtorek i środę zostaną rozegrane mecze drugiej rundy, niestety bez Lecha Poznań, który odpadł w pierwszej rundzie z mistrzem Azerbejdżanu. Spotykają się drużyny, które już pokonały jedną rundę. Do kolejnej rundy awansują zwycięzcy z każdej pary. W każdej kolejnej rundzie zostaną coraz lepsze drużyny, a tylko trzy najlepsze wywalczą upragniony awans do fazy grupowej. Wybieramy najciekawsze mecze i obstawiamy na Betcris.

Analizujemy mecze drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów.

Pierwszy ciekawy mecz to pogromca Lecha, czyli drużyna Qarabag mierzy się z mistrzem Szwajcarii, FC Zurich. Szwajcarzy są faworytem do awansu i w pierwszym meczu wyjazdowym kurs na FC Zurich wynosi aż 3,83. Qarabag na własnym boisku rozbił Lecha 5:1 a FC Zurich pierwszy mecz ligowy na wyjeździe przegrali 4:0. Wygląda na to, że to gospodarze wydają się faworytem, jednak uważamy, że to FC Zurich piłkarsko jest wyżej i może wygrać na wyjeździe. Przy takim kursie warto spróbować.

Drugi warty uwagi mecz to Zalgiris z Malmo. Oczywiście to Szwedzi są zdecydowanym faworytem do awansu w tej parze. W pierwszym meczu wyjazdowym bukmacherzy ocenili kurs na Malmo na poziomie 1,77. To kolejny mecz gdzie warto spróbować, ze względu na atrakcyjny kurs, jeśli spojrzymy na klasę obu drużyn.

Z środowych meczy wybieramy starcie pomiędzy Mariborem a Sheriffem Tiraspol. Tutaj spodziewamy się wyrównanego meczu a losy awansu rozstrzygną się w meczu wyjazdowym. Dlatego obstawiamy na remis. Betcris oferuje kurs na podział punktów na poziomie 3,02.

Możesz również polubić…