Andora – Polska, Fuksiarz płaci 5 zł za gole Polaków.

Andora – Polska, Fuksiarz płaci 5 zł za każdego gola Polaków. To oferta specjalna od bukmachera przygotowana specjalnie ma mecz Polaków. Zasady są bardzo proste. Wystarczy obstawić kupon za minimum 50 zł, przynajmniej jeden typ na mecz Andora – Polska a kurs AKO kuponu musi być minimum 3,50. Można też obstawić zakład SOLO z oferty meczowej jeśli zostanie spełniony warunek minimalnego kursu.

Promocja trwa od 10.11.2021 roku od godziny 15:00 do dnia 12.11.2021 roku do godziny 20:45.

Andora – Polska, co obstawiać?

Najbliższy mecz Polskiej reprezentacji to wyjazdowe starcie z półamatorską drużyną Andory. Kurs na wygraną Polaków jest śmiesznie niski, wynosi 1,07. Obstawianie takiego meczu mija się z celem, dlatego radzimy poszukać innych zakładów. Poniżej prezentujemy kilka typów z kursem powyżej 3,50 – czyli takich, spełniających warunki promocji dla zakładu SOLO.

Ciekawą opcją jest, że Andora strzeli bramkę. Kurs 3,85 – jednak jeśli ktoś ma zamiar tak obstawić, to polecamy zakład BTTS, czyli że obie drużyny strzelą po kursie 4,00. Andora strzelała bramkę na własnym boisku Węgrom czy Irlandii, a patrząc na słabsze momenty naszej defensywy wydaje się to zakład warty uwagi.

Ilość goli Polaków powyżej 4,5 to nasza kolejna propozycja po kursie 3,75. Jeśli Polacy nie podejdą do meczu lekceważąco to jest szansa na minimum 5 goli. Zapewne w składzie pojawi się kilku zmienników, dla których ten mecz będzie okazją do przekonania trenera do swoich umiejętności.

Możesz również polubić…