Betcris+, nawet 100%do wygranej

Betcris+

Betcris+, to kolejna oferta dostępna u bukmachera Betcris. Dedykowana jest graczom obstawiającym wiele meczy na jednym kuponie. Kupon zawierający wiele zdarzeń potocznie zwany jest „taśmą” lub „tasiemką”. Są gracze, którzy tak właśnie obstawiają. Niska stawka, kilkanaście lub kilkadziesiąt meczy obstawione i wysoka potencjalna wygrana. Można znaleźć wiele takich kuponów, gdzie gracze pokazują jak mało brakło do olbrzymiej wygranej. Jeden czy dwa mecze tylko nie weszły. Nie jest to styl gry, który promujemy na naszej stronie. Zdecydowanie wolimy obstawiać mniej meczy o wyższych kursach, za wyższą stawkę. Jednak od czasu do czasu każdy gracz może zagrać sobie tasiemkę. A dzięki ofercie Betcris+ potencjalna wygrana będzie jeszcze większa. O tym jak działa ta promocja piszemy w dalszej części.

BETCRIS+, jak to działa?

Promocja ta pozwala na zwiększenie wygranej na kuponie od 5% do nawet 100%. Brzmi świetnie, szczególnie fakt powiększenia wygranej o 100%. Bonus bukmacherski Betcris+ to nic innego jak powiększenie ewentualnej wygranej przy zawarciu odpowiedniej liczby zakładów. Dodatkowe środki trafiają na saldo główne i nie wymagają obrotu, co z pewnością jest bardzo dobrą wiadomością.

Kupon, który kwalifikuje się do promocji musi mieć minimum 5 zdarzeń a kurs minimalny pojedynczego zakładu wynosi 1.25. Przy obstawianiu pięciu zdarzeń kurs zostanie powiększony o 5%, przy sześciu zdarzeniach dodatek wyniesie 10% i tak dalej. Im więcej meczy na kuponie tym większy dodatek do wygranej. Maksymalny dodatek 100% pojawia się przy obstawieniu minimum 24 meczy na jednym kuponie. Dokładna tabela z dodatkami, dostępna jest na stronie bukmachera. Należy pamiętać, że kupony systemowe, w promocji „łańcuch” oraz obstawiane za freebety nie biorą udziału w tej promocji.

Możesz również polubić…