Betcris – zakłady bukmacherskie

Betcris to nowa marka na polskim rynku, jednak firma istnieje od 1985 roku i działa w 14 krajach, głównie w Ameryce Łacińskiej. Firma funkcjonuje w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 roku na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet. W ofercie znajdziemy standardowe zakłady bukmacherskie na większość dyscyplin sportowych oraz ofertę na żywo.

Betcris – rejestracja oraz depozyt

Rejestracja konta odbywa się online i jest dostępna w opcji tymczasowej oraz stałej. Szybkie konto tymczasowe założymy bez przesyłania skanu dowodu. Jest ono ważne 90 dni i w tym czasie nie możemy wypłacać środków. Po przesłaniu wymaganych dokumentów można przekształcić konto tymczasowe na stałe. Minimalna wpłata to 10 zł, depozytu można dokonać poprzez BLIK lub przelewy24.

Bonusy i promocje

Bukmacher oferuje szereg promocji i bonusów. Dodatkowo w ofercie mają rozwiązania nie spotykane nigdzie indziej. Pierwszym ciekawym rozwiązaniem jest „cashout„, czyli rozliczenie kuponu przed zakończeniem wszystkich typów, pod warunkiem że zakończone typy są poprawne.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest zakład „łańcuch”, obecnie niespotykany u żadnego innego bukmachera. Zakład taki polega na typowaniu kilku zdarzeń na jednym kuponie a wygrać można nawet w przypadku gdy nie wszystkie typy okażą się trafne. Warto się zainteresować takim rodzajem obstawiania.

Dodatkowo bukmacher często podbija kursy na najciekawsze spotkania, stosując „kursowy boost”, oferuje cashback czy zwrot podatku. Za pierwszy zakład możemy dostać aż 250 zł bonusu.