Bonusy bukmacherskie na start i nie tylko.

Bonusy bukmacherskie to bez wątpienia ważny czynnik przy wyborze bukmachera. Każdy bukmacher oferuje różnego rodzaju bonusy oraz promocje. Szczególnie popularne są bonusy na start, przeznaczone dla nowych klientów. Najczęściej spotykane są bonusy od depozytu, freebety oraz zakłady bez ryzyka. Niektórzy bukmacherzy oferują także bonusy bez depozytu. To ciekawa opcja, szczególnie dla tych graczy, którzy nie chcą wpłacać odrazu swoich środków. Jedno jest pewne, z bonusów warto korzystać, bo to darmowe środki na grę.

Czym zatem są bonusy bukmacherskie? Jest to dodatek, dedykowany najczęściej nowym graczom. W ramach bonusów na start dostępne są takie opcje jak zakład bez ryzyka, freebet, czy też bonus od depozytu. Warto zatem mieć konta u wielu bukmacherów i u każdego korzystać z promocji dla nowych graczy. Bonusy dla stałych graczy to także atrakcyjna oferta, jak propozycje dla nowych klientów. Na polskim rynku występuje obecnie bardzo dużo rodzajów bonusów bukmacherskich, dlatego warto sprawdzać i porównywać by skorzystać jak najwięcej.

Bonusy bukmacherskie dzielimy na dwie kategorie: bonusy dla nowych graczy oraz bonusy dla stałych klientów. W pierwszym przypadku można to określić mianem bonusu powitalnego, ponieważ dodatkowe środki i możliwości gracz otrzymuje na starcie swojej przygody z danym bukmacherem i może wykorzystać je tylko jeden raz. Warto dokładnie zapoznać się z warunkami i ograniczeniami tak by maksymalnie wykorzystać ofertę darmowych środków na grę. Później nie będzie już drugiej szansy jak oferta bonusów powitalnych dla nowych graczy. Promocje bukmacherskie na start otrzymuje się od razu po rejestracji konta, na pierwszy zakład, czy też od pierwszej wpłaty. Bonusy dla stałych klientów różnią się w zależności od bukmachera. Najczęściej są to dedykowane promocje pod konkretny mecz lub wydarzenia, bonus urodzinowy, dodatkowe środki na esport i wiele innych opcji.

Bonusy dla nowych graczy

Bonusy powitalne różnią się w zależności od bukmachera, jednak można zauważyć powtarzające się trzy propozycje – zakład bez ryzyka, bonus od depozytu, a także bonus bez depozytu, czyli popularny freebet. Każda forma bonusu powoduje, że otrzymujesz dodatkowe środki na grę albo też specjalne zabezpieczenie Twojego kuponu. Wystarczy rejestracja oraz dokonanie pełnej weryfikacji konta, aby rozpocząć grę i odebrać promocje bukmacherskie.

  1. Bonus od depozytu. Na początek omówmy najpopularniejszą opcję, którą oferują praktycznie wszyscy bukmacherzy, czyli bonus od depozytu. Jest to oferta dla graczy, którzy chcą uzyskać więcej dodatkowych środków na grę. Najczęściej spotykane są bonusy wynoszące 100% lub 50% od pierwszego depozytu. Aby wypłacić te środki, musisz dokonać konkretnego obrotu, który jest ustalony w warunkach promocji. Różnice w opisanych regulaminach ustala bukmacher, dlatego istotne jest zapoznanie się z regulaminem bonusu u danego bukmachera. Zawsze jest też ograniczenie jaką maksymalną kwotę można uzyskać z tej promocji. Ze względu, że promocja jest liczona tylko od pierwszego depozytu warto rozważyć wpłacenie maksymalnej kwoty jednorazowo by skorzystać najbardziej.
  2. Zakład bez ryzyka, czyli cashback. Jest to promocja, którą gracze lubią najbardziej. Bukmacher oferuje zwrot środków za pierwszy kupon do określonej kwoty, jeśli okaże się, że kupon został nietrafiony. Należy pamiętać, że istnieją dwa rodzaje tego typu bonusu bukmacherskiego. Pierwsza opcja to zwrot za nietrafiony kupon na konto główne, czyli środki od razu możesz wypłacić. W drugim przypadku zwrot za nietrafiony zakład otrzymasz na konto bonusowe i aby wypłacić środki należy dokonać odpowiedniego obrotu, a to oznacza, że zagrać jeszcze przynajmniej jeden kupon za zwróconą kwotę. Tak jak w każdej promocji należy zapoznać się z warunkami panującymi u danego bukmachera.
  3. Freebet, bonus bez depozytu. Krótko mówiąc są to darmowe środki pieniężne. Freebet to popularna nazwa dla promocji bonusu bez depozytu. W takim przypadku bonus bukmacherski można uzyskać nawet bez wpłaty na konto, często wystarczy sama rejestracja. Warunki różnią się w zależności od bukmachera a niektórzy bukmacherzy nie mają w swojej ofercie takiej promocji. Freebet bardzo często służy graczom do przetestowania oferty zakładów bukmacherskich. Bardzo często w przypadku wygrania kuponu postawionego z freebetu obowiązują dodatkowe warunki by móc środki wypłacić na swoje konto.

Aktualne bonusy bukmacherskie

bonusy bukmacherskie BETCRIS