Boxing Day – Fuksiarz płaci 1 zł za każdego gola.

Boxing Day

Boxing Day, czyli drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia nie ma wielkiego wyboru meczów do obstawiania. Natomiast w wielkiej Brytanii w tym dniu tradycyjnie odbywa się kolejka Premier League. W tym roku będzie to 19 kolejka, a Fuksiarz przygotował ciekawą promocję, którą wyjaśniamy poniżej.

Co trzeba zrobić by otrzymać środki bonusowe? To proste!

  1. Zagraj kupon przedmeczowy typu AKO lub SOLO za minimalną stawkę 65 zł.
  2. Kupon musi być zagrany w dniach od 23.12.21 od godz. 00:00 do 26.12.21 do godz. 13:30.
  3. Zakład musi zawierać dowolne zdarzenie z oferty na 19. kolejkę Premier League.
  4. Minimalny kurs kuponu powinien wynosić 3.50.

*W przypadku odwołania minimum czterech meczów z tej kolejki z przyczyn epidemiologicznych, Fuksiarz podwoi przyznawane bonusy.

Boxing Day tuż tuż!

Boxing Day w 1963 roku to jedna z najbardziej ekscytujących kolejek w historii ligi angielskiej. W 10 meczach najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii padło wówczas aż 66 goli! Jeśli w tamtym czasie istniałby Fuksiarz, gracze otrzymaliby aż 66 zł bonusu. Czy tym razem również zobaczymy taką liczbę bramek? Oby! Za każdego gola Fuksiarz płaci 1 zł.

Wiemy już, że dwa mecze zostały odwołane z powodu pandemii. Dalej jednak jest z czego wybierać. Jednym z najciekawszych meczów Manchester City podejmie Leicester. W innym ciekawym meczu Aston Villa zagra z Chelsea. Niebawem przedstawimy typy na 19 kolejkę Premier League.

Możesz również polubić…