Bundesliga, obstawiamy sobotnie mecze

Bundesliga wkracza w decydującą fazę. Do końca rozgrywek pozostały tylko cztery kolejki. Liderem jest Bayern, który w tej kolejce zagra z drugą Borussią. W przypadku wygranej Bayernu, drużyna zapewni sobie mistrzostwo. W dole tabeli sytuacja wygląda ciekawie. Jedna drużyna już praktycznie spadła, natomiast o utrzymanie walczy jeszcze kilka drużyn.

bundesliga

Bayern gra na własnym stadionie a kurs wynosi 1,40. Patrząc na ostatnie mecze Bayernu z Borussią rozegrane w Monachium w lidze to można uznać ten kurs za atrakcyjny. Ostatnie wyniki to: 4:2, 4:0, 5:0, 6:0, 4:1, 5:1. Widać, że od sześciu lat Bayern strzela minimum cztery gole w każdym meczu. Wyniki te pokazują jaka obecnie jest różnica pomiędzy dwoma najsilniejszymi drużynami w Niemczech. Zdecydowanie wyższy kurs mamy na zakład wygrana Bayernu do przerwy i w meczu. Kurs wtedy rośnie do 1,90 a wydaje się, że Bayern zrobi wszystko by w tym meczu z tym rywalem zapewnić sobie mistrzostwo.

Bundesliga – co obstawiać, czego unikać.

Na początek typy, które odradzamy, mimo że wydają się pewne. Są to mecze z dość dużym ryzykiem wpadki o niskim kursie.

  1. Koeln – Arminia 1 – 1,50
  2. RB Lipsk – Union 1 – 1,55

Oba te mecze wyglądają na pewne, kursy przykuwają uwagę. Natomiast uważamy, że warto odpuścić te zakłady. Relacja ryzyka do zysku jest nieopłacalna. Zamiast tego szukamy innych typów, oto one. Liczba żółtych kartek w meczu Koeln – Arminia powyżej 3,5 po kursie 2,05. W meczu Eintracht – Hoffenheim obstawiamy X2 po kursie 1,85. Oraz, że Freiburg wygra mecz po kursie 1,80.

Możesz również polubić…