Cashback bez końca… codziennie do 900zł od Fuksiarz

Cashback bez końca. Fuksiarz przygotował zmiany w swojej autorskiej promocji. Teraz codziennie można zyskać do 900 zł w przypadku przegranych kuponów a środki można od razu wypłacać bez obrotu.

Cashback bez końca. Warunki promocji.

Najważniejsza zmiana w promocji to wyższe poziomy zwrotów. Za pojedynczy zakład teraz otrzymamy 7% zwrotu zamiast 5% przed zmianą. Za kupon z dwoma zdarzeniami otrzymamy teraz 10% zwrotu zamiast 7% przed zmianą. Przy trzech zakładach lub więcej na kuponie otrzymamy teraz 12% zwrotu. Zwrot otrzymamy w przypadku przegranego kuponu, pod warunkiem, że wybierzemy zakłady z sekcji „CASHBACK”

Maksymalnie jednego dnia można otrzymać 900 zł zwrotu. Z Cashback bez końca można skorzystać dziewięć razy dziennie (trzykrotnie na jeden rodzaj zakładu). Za każdy kupon kwalifikujący się do promocji otrzymasz zwrot nawet w wysokości 100 zł.

Jak to w każdej promocji zalecamy dokładne zapoznanie się z warunkami by uniknąć nieporozumienia. Najważniejsze zasady to wybieramy kupon z części „CASHBACK”. Obstawiamy tylko zwycięzcę meczu, nie ma możliwości typowania innych rodzajów zakładów. Do wyboru są najważniejsze mecze z głównych lig, ale nie wszystkie. Aby kupon został zakwalifikowany do promocji to wszystkie zdarzenia muszą być z części :CASHBACK”. W momencie obstawiania widzimy już jaką kwotę możemy otrzymać w przypadku nietrafienia kuponu. Pamiętajmy, że wartość ta liczy się od naszej stawki pomniejszonej o podatek.

Możesz również polubić…