Chelsea – Liverpool, analiza meczu

Chelsea – Liverpool to mecz, na który czeka cała piłkarska Anglia. Jest to mecz, który już teraz może przybliżyć jedną z drużyn do walki o mistrzostwo lub obie drużyny mogą sobie mocno skomplikować sytuację w tabeli. Obecnie obie drużyny mają tyle samo punktów i tracą 6 oczek do liderującego Manchesteru City.

Chelsea – Liverpool, ostatnie mecze, historia spotkań

W tym roku, drużyny te grały ze sobą już dwa razy, razy wygrała Chelsea a drugi mecz to remis. Ostatni mecz w Londynie wygrał Liverpool 0:2. W tym sezonie Chelsea na własnym boisku w ostatnich 4 meczach odnotowała aż trzy remisy. Ta utrata punktów spowodowała, że strata do lidera urosła do 6 punktów. Liverpool w ostatnim meczu wyjazdowym przegrał 1:0 z Leicester.

W tabeli drużyny te są obok siebie, na drugim i trzecim miejscu z identycznym dorobkiem punktowym. Liverpool jest wyżej, ze względu na lepszy stosunek bramkowy. Chelsea u siebie przegrała tylko raz a Liverpool w meczach wyjazdowych ma najwięcej goli strzelonych ze wszystkich drużyn, pomimo dwóch porażek.

Kursy na ten mecz są bardzo wyrównane, jednak bukmacherzy wyżej oceniają szanse Liverpoolu. My uważamy podobnie i obstawiamy wygraną gości po kursie 2,45. Liverpool niejednokrotnie pokazywał, że w bardzo ważnych meczach grają zawsze lepiej i rzadko w takich meczach tracą punkty. Obstawiając ten mecz na fuksiarz.pl, możecie skorzystać z promocji zakładu bez ryzyka 20%, dzięki czemu w przypadku błędnego typu 20% stawki wróci na Wasze konto.

Możesz również polubić…