Ciekawe typy na weekend, nasze propozycje

ciekawe typy

Ciekawe typy na sobotę i niedzielę. Przedstawiamy nasze propozycję typów wartych uwagi. Wybraliśmy najciekawsze mecze z najsilniejszych lig i analizujemy te warte obstawienia. Skupiliśmy się także na meczach z wyższymi kursami, więc odpuszczamy kursy typu 1,2 czy 1,4.

Ciekawe typy na weekend

Na początek spotkanie ligi francuskiej pomiędzy Clermont i Bordeaux. Stawiamy na gospodarzy, którzy w ostatnich meczach prezentują zwyżkę formy. Wygrali w ostatniej kolejce z Marsylią, wcześniej pokonali Nice oraz Rennes. Bordeaux z kolei ostatnio często przegrywa, szczególnie w meczach wyjazdowych. Bolesne są ostatnie porażki 0:5 z Reims oraz 0:6 z Rennes. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami wygrywało Clermont. Kurs na taki scenariusz w tym meczu to 1,95.

Lazio – Napoli, to mecz z ligi włoskiej, który wybraliśmy do naszych propozycji. Obstawiamy wygraną Lazio po kursie 2,90. Bukmacherzy wyżej oceniają szansę Napoli. My jednak patrzymy, że w dwóch ostatnich meczach rozgrywanych w Rzymie to Lazio było górą. Lazio w meczu domowym w tym sezonie przegrało tylko raz, a Napoli w ostatnich meczach nie wygląda przekonywująco.

Z meczów ligi hiszpańskiej wybraliśmy ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Mallorcą a Valencią. Analizując ostatnie mecze Valencii oraz przyglądając się atmosferze w zespole, jesteśmy w stanie zaryzykować, że drużyna ta może przegrywać w najbliższym czasie. Szczególnie z drużyną, która wygrała trzy ostatnie mecze domowe. Kurs na Mallorcę to 2,45.

Następny mecz to West Ham z Wolves, mecz ligi angielskiej. Mecz szóstej i siódmej drużyny. Może to być ważne spotkanie dla układu tabeli, a wygrany z tego spotkania przybliży się do rozgrywek europejskich na przyszły sezon. West Ham w ostatnim meczu z Wolves pewnie wygrało 4:0. Stawiamy na gospodarzy po kursie 2,10.

Z ligi niemieckiej nie znaleźliśmy meczu wartego obstawienia, dlatego prezentujemy na koniec mecz z ligi polskiej. Z meczu na szczycie pomiędzy Pogonią a Lechem stawiamy na Pogoń. Kurs 2,85. Mecz ten dla Pogoni będzie testem i odpowiedzią czy drużyna jest na tyle silna by walczyć o mistrzostwo. Uważamy, że tak.

Możesz również polubić…