Co obstawić w piątek? Nasze propozycje

Co obstawić w piątek? Właśnie zakończyła się przerwa reprezentacyjna i powoli zapominamy o meczu Polska – Anglia. Wracamy do rozgrywek ligowych a pierwsze mecze już w piątek. Pierwsza kolejka po przerwie reprezentacyjnej często owocuje w niespodzianki, dlatego wybieramy mniej meczy i ostrożnie podchodzimy do obstawiania takich meczy. Wybraliśmy cztery mecze i obstawiamy ilość goli oraz wygrane gospodarzy w meczach polskiej pierwszej ligi.

Pierwszy typ to spotkanie Chrobry Głogów – Skra Częstochowa. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Drużyna z Głogowa zgromadziła jak na razie 10 punktów, notując tylko jedną porażkę. Aktualnie zajmują szóstą pozycję. W ostatnim meczu przed przerwą efektownie wygrali z GKS Katowice aż 4:0. Natomiast Skra to beniaminek, który cały sezon będzie walczył o utrzymanie. Na razie tylko jedno zwycięstwo, pięć punktów na koncie i miejsce w tabeli zagrożone spadkiem.

Drugi mecz na zapleczu polskiej Ekstraklasy to mecz Widzew Łódź – GKS Katowice. Podobnie jak w pierwszym naszym typie tu także zdecydowanym faworytem są gospodarze. Widzew zajmuje drugie miejsce w tabeli a na własnym boisku tylko wygrywa. GKS natomiast na wyjazdach przegrywa wszystkie mecze.

Nasz kupon kompletujemy typami na ilość goli. Wybraliśmy dwa typy gdzie obstawiamy, że padnie minimum dwie bramki. Pierwszy mecze to Birmingham – Debry. Grają dwie drużyny środka tabeli więc spodziewamy się wyrównanego meczu. W dotychczasowych meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze oglądaliśmy co najmniej dwie bramki. Podobna sytuacja jest w meczu ligi francuskiej. Obstawiamy, że w meczu Lorient – Lille zobaczymy minimum dwa trafienia.

Co obstawić w piątek? Nasz kupon.

co obstawić

Kupon na piątek to cztery typy a kurs AKO wynosi 5,85. Proponujemy zakład za 20 zł a do wygrania będzie nieco ponad 100 zł. Na kolejne dni zaprezentujemy kolejne typy oraz analizy. Mecze można obstawiać u PZBUK. Zakładając teraz konto otrzymasz cashback nawet do 500 zł.

Możesz również polubić…