Czechy – Polska, zapowiedź meczu oraz typy

W piątek, 24 marca 2023 r., odbędzie się mecz Czechów z Polakami, który rozpocznie walkę o udział w nadchodzących Mistrzostwach Europy. Mecz Czechy – Polska jest dla obu drużyn niezwykle ważny, ponieważ obie drużyny są uważane za faworytów w tej grupie eliminacyjnej. Wygrana w pierwszym meczu eliminacji jest kluczowa, ponieważ może okazać się bolesna w skutkach i podkopać morale. Oba zespoły będą więc walczyć o zwycięstwo.

Czesi mają za sobą okres zawirowań, a ich ostatni występ w eliminacjach do Mundialu w Katarze był niewystarczający. Jednak, dzięki dobrej postawie w Lidze Narodów 2019/20, udało im się zdobyć miejsce w barażach. Niestety, barażowy półfinał przegrali 0-1 po dogrywce ze Szwecją, co oznaczało, że nie udało im się awansować na mistrzostwa świata. Czesi mieli również problemy z defensywą, ponieważ rzadko udawało im się zachować czyste konto. Pomimo to, drużyna jest zdeterminowana, by rozpocząć eliminacje od zwycięstwa nad Polską.

Reprezentacja Polski przechodzi obecnie przez kolejną rewolucję związaną z nowym selekcjonerem. Fernando Santos, który wcześniej prowadził Portugalię, teraz stanie przed nowym wyzwaniem i będzie prowadził drużynę Polski. Biało-Czerwoni mają za sobą udany występ na Mundialu, gdzie udało im się awansować z fazy grupowej po raz pierwszy od 1986 roku. Niestety, styl gry reprezentacji został skrytykowany, co doprowadziło do dymisji poprzedniego selekcjonera. Teraz zespół boryka się z kryzysem, który wybuchł po tzw. aferze premiowej, ale nowy selekcjoner stara się stworzyć nowe otwarcie. Mecz z Czechami będzie dla Polski bardzo ważny, ponieważ będzie to pierwszy mecz eliminacyjny pod wodzą nowego selekcjonera.

Czechy – Polska, co obstawiamy?

Zapowiedź tego spotkania jest bardzo interesująca, ponieważ obie drużyny są zdecydowanie wyrównane. Czesi będą chcieli udowodnić, że ich zawirowania już minęły, a Polska będzie chciała zaprezentować się w nowym świetle pod wodzą swojego nowego selekcjonera. Jest to z pewnością mecz, na który warto zwrócić uwagę i trzymać kciuki za swoją ulubioną drużynę.

Poniżej przedstawiamy propozycję naszych typów na ten mecz:

  1. Zwycięstwo Czech: Kurs na to zdarzenie wynosi około 2.60. Czesi są uważani za faworytów tego spotkania i mają potencjał, aby zwyciężyć na własnym boisku.
  2. Powyżej 2.5 bramki w meczu: Kurs na to zdarzenie wynosi około 2.20. Obie drużyny są zdolne do zdobycia bramek, a ich problemy z defensywą sugerują, że będzie to otwarta i ofensywna gra.
  3. Pierwsza połowa/X: Kurs na to zdarzenie wynosi około 2.00. Mecz może się rozkręcić powoli, a jedna z drużyn może zaskoczyć drugą i wyjść na prowadzenie, jednak druga połowa może przynieść zmiany i remis lub zwycięstwo drugiej drużyny.

Oczywiście, typy bukmacherskie zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem i warto pamiętać o rozsądnym podejściu do gry.

Możesz również polubić…