Derby Madrytu, Atletico – Real

Już w niedzielę odbędą się kolejne Derby Madrytu. W meczu na Wanda Metropolitano zmierzą się Atletico i Real. Dla gospodarzy to będzie ważny mecz w walce o miejsce w pierwszej czwórce, dające prawo gry w Lidze Mistrzów. Real jest już pewny mistrzostwa kraju a kilka dni temu zapewnił sobie miejsce w finale Ligi Mistrzów. Dla Realu będzie to mecz tylko o honor.

Fani Atletico, marzą by ten sezon już się zakończył. Ich drużyna spisuje się poniżej oczekiwań a do liderującego rywala traci aż 20 punktów. Co więcej, Atletico straciło w lidze już 41 goli co dla drużyny słynącej z gry defensywnej bardzo słabym wynikiem. Dla porównania Real stracił 29 goli. Ostatnie 5 meczy Atletico to tylko jedna wygrana. Lepiej wyglądają mecze na własnym boisku, pomimo bezbramkowego remisu z Grenadą w ostatnim meczu. Real natomiast notuje serię pięciu wygranych meczy wyjazdowych, w tym mecz na trudnym terenie w Sevilli.

W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami górą był Real lub dochodziło do remisów. W pierwszym meczu tego sezonu Real pewnie wygrał 2:0. Natomiast dwa ostatnie mecze na stadionie Atletico to dwa remisy. Jak szansę na derby Madrytu oceniają bukmacherzy? Faworytem są gospodarze z kursem na poziomie 2,08. Remis jest po kursie 3,55 a na wygraną Realu można zarobić 3,68 za każdą postawioną złotówkę. Po analizie ostatnich meczy oraz formy drużyn wydaje się, że to Real powinien wygrać natomiast kursy tego nie potwierdzają. Real w środku tygodnia grał mecz w lidze mistrzów wraz z dogrywką. Trener może zatem dać odpocząć kilku zawodnikom co jest powodem wysokiego kursu na Real. My obstawiamy wyrównany mecz, który zakończy się remisem.

derby Madrytu

Derby Madrytu – Potrójna wygrana w Betcris

Ciekawą promocję na ten mecz przygotował Betcris. Poniżej przedstawiamy szczegóły i warunki oferty.

Wpłać min. 50 PLN i zagraj kupon SOLO za DOKŁADNIE 50 PLN, z kursem min. 1.80, tylko z oferty na spotkanie Atletico Madryt – Real Madryt. Jeśli Twój kupon będzie wygrany zgarniesz potrójną wartość wygranej w postaci środków na saldo oraz bonusu!

Pamiętaj, że promocja łączy się z innymi promocjami powitalnym! Wciąż masz szansę otrzymania Freebetu oraz Cashbacku na start!

Jak działa promocja?

Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, to oprócz wygranej kwoty dodamy do Twojego konta Bonus w wysokości 200% twojej wygranej, aż do 300 PLN!

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „POTRÓJNA WYGRANA DERBY MADRYTU” 

 1. Organizatorem promocji „POTRÓJNA WYGRANA DERBY MADRYTU” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.   
 2. Promocja „POTRÓJNA WYGRANA DERBY MADRYTU” obowiązuje od dnia 05.05.2022 roku od godziny 12:00 do 08.05.2022 do godziny 23:59.  
 3. Oferta jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Promocja łączy się z ofertą powitalną.  
 4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
  a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji;  
  b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty live lub przedmeczowej) za dokładnie 50 PLN z salda głównego (depozytowego) z minimalnym kursem całkowitym 1.80. Zakład musi zostać rozliczony w czasie trwania Promocji. Zakład MUSI zawierać zdarzenie z oferty na spotkanie Atletico Madryt – Real Madryt.
 5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 i 4, a ich pierwszy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymają nagrodę w postaci bonusu o wartości 200% wygranej z zakładu, do kwoty 300 PLN maksymalnie.  
 6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3 i 4, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus. 
 7. Bonus zostanie dodany do Konta Gracza do 09.05.2022 r. do godziny 15:00
 8. Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.  
 9. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.   
 10. Zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out, zakłady systemowe lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z Promocji, a Uczestnik traci możliwość zawarcia zakładu za bonus.  
 11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
 12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
 14. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Możesz również polubić…