Derby Sevilli – drugie derbowe starcie weekendu

Derby Sevilli to drugie emocjonujące spotkanie derbowe tego weekendu. Mówi się, że derby rządzą się swoimi prawami więc jakakolwiek analiza meczu czy próba typowania wyniku może okazać się zbędna. Bardzo często w meczach derbowych pada remis, nawet jeśli jedna z drużyn jest wyraźnie lepsza od drugiej i w tabeli dzieli je kilka miejsc. W przypadku omawianego spotkania szanse obu drużyn są wyrównane a obie ekipy są wysoko w tabeli.

Derby Sevilli – historia spotkań, ostatnie mecze

Seviila wypadała lepiej od Betisu w ostatnich meczach, wygrała 4 na 6 ostatnich spotkań. W ostatnim meczu rozgrywanym w marcu tego roku wygrała skromnie 1:0. Sevilla jest też wyżej w tabeli o trzy punkty, pomimo jednego meczu rozegranego mniej. Drużyna ta w tym sezonie ma najmniej straconych goli – tylko 7. Betis z kolei zajmuje piąte miejsce w lidze grając tak naprawdę w kratkę, notując już trzy porażki. Obie drużyny są ostatnio w formie, gdy weźmiemy pod uwagę ostatnie pięć meczy ligowych to Sevilla jest pierwsza a Betis trzeci. To tylko potwierdza, że będzie to emocjonujące spotkanie dwóch silnych ekip.

Betis Sevilla – Sevilla: przewidywane składy

Betis Sevilla: Silva – Moreno, Ruiz, Pezzella, Bellerin – Rodriguez, Carvalho – Fekir, Canales, Sanchez – Iglesias

Sevilla: Bounou – Montinel, Kounde, Carlos, Acuna – Torres, Fernando, Jordan – Suso, Mir, Ocampos

Co obstawiamy?

Prezentujemy kilka typów. Derby to zawsze trudniejszy mecz do obstawiania. Bukmacherzy też bardzo równo oceniają szanse obu drużyn.

  • wynik meczu: remis, kurs: 3,30
  • ilość goli: poniżej 2.5, kurs: 1,75
  • BTTS ( obie drużyny strzelą gola ): TAK, kurs: 1,85
  • dokładna liczba goli: 2, kurs: 3,35
  • dokładny wynik: 1:1, kurs: 5,95
  • wynik meczu + BTTS: remis/TAK, kurs: 4,35
  • liczba rzutów rożnych: ponad 8.5, kurs: 1,85

Możesz również polubić…