Dokończenie drugiej kolejki, obstawiamy poniedziałkowe mecze.

Dokończenie drugiej kolejki już w poniedziałek. Zarówno w ekstraklasie jak i w pierwszej lidze zostało po jednym spotkaniu aby zakończyć druga kolejkę rozgrywek. W ekstraklasie trzy spotkania zostały przełożone ze względu na udział drużyn w europejskich pucharach. Obstawiamy zatem te mecze, szukając ciekawych typów z atrakcyjnymi kursami oferowanymi przez Betcris.

Dokończenie drugiej kolejki: Stal Mielec – Radomiak Radom

W ostatnim spotkaniu ekstraklasy zmierzy się Stal Mielec z Radomiakiem Radom. Stal podbudowana zwycięstwem z pierwszej kolejki z Lechem będzie starała wygrać drugi mecz i zostać trzecią drużyną z dwoma wygranymi po dwóch kolejkach. Zadanie wydaje się wykonalne. Rok temu Stal pokonała u siebie Radomiaka 1:0. Radomiak w pierwszej kolejce wyszarpał remis z grającą w osłabieniu, Miedzią Legnica. Dla Radomiaka może być to trudny sezon i zespół będzie walczył o utrzymanie w lidze, mimo że w zeszłym sezonie drużyna była rewelacją rozgrywek. Kurs na Stal wynosi 2,64 i uważamy, że warto zagrać.

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Na zapleczu ekstraklasy też zostanie rozegrany ostatni mecz drugiej kolejki. Odra Opole na własnym boisku zmierzy się z Podbeskidziem. Gospodarze rozpoczęli rozgrywki od porażki z Termaliką 1:2. Podbeskidzie też nie zachwyciło na inauguracje sezonu przegrywając u siebie z Arką 1:0. Oba zespoły mają aspiracje by walczyć o awans do ekstraklasy więc ewentualna porażka mocno by utrudniła walkę o awans. Bukmacherzy wyżej oceniają szansę Podbeskidzia, my natomiast długo zastanawialiśmy się czy Odra czy remis. Obstawiamy jednak remis ze względu na wyższy kurs wynoszący 3,50.

Możesz również polubić…