Dwa typy na remisy na niedzielę.

Dwa typy na remisy na jutrzejsze mecze. Spośród wielu propozycji wybraliśmy dwa bardzo interesujące mecze, w których obstawiamy podział punktów. Jak to zwykle bywa podczas typowania remisów, zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe i upolować remis jest trudno. Próbujemy i nie poddajemy się. Kursy na remisy są atrakcyjne, a my zawsze wolimy obstawić połączenie dwóch typów, remis oraz BTTS, czyli że obie drużyny strzelą gola. Oznacza to, że remis 0:0 nie da nam wygranej, ale każdy inny remis już tak. Kurs na taki zakład jest zawsze wyższy niż na sam remis.

1. Aston Villa – West Ham United

Nasza pierwsza propozycja to spotkanie z angielskiej Premier League, gdzie Aston Villa na własnym boisku podejmie West Ham United. Gospodarze po w miarę przyzwoitym początku sezonu zanotowali serię trzech porażek z rzędu, przez co spadli w tabeli na 14 miejsce. West Ham cały czas jest wysoko, co ciekawe bez porażki w meczach wyjazdowych. W ostatnim sezonie West Ham dwukrotnie wygrywał w meczu z Aston Villa, jednak oba mecze były wyrównane. Teraz spodziewamy się wyrównanego meczu, a że obie drużyny grają ofensywnie to liczymy na bramkowy remis. Kurs to 4,10.

2. AS Roma – AC Milan

Drugi mecz to spotkanie włoskiej serie A pomiędzy Romą a Milanem. Napoli i Milan w lidze osiągnęły wyraźną przewagę, więc Goście w tym meczu wyjdą z większym komfortem psychicznym. W zeszłym sezonie Milan był górą w jednym z meczy pomiędzy tymi drużynami, w drugim po emocjonującym spotkaniu padł remis 3:3. Roma jest aktualnie na czwartym miejscu i chcąc zbliżyć się do prowadzącej dwójki zagra o zwycięstwo. Liczymy zatem na emocjonujący mecz, bramki obu drużyn oraz remis w meczu. Kurs na takie zdarzenie to 4,05.

Dwa typy na remisy

Obstawiamy remisy z BTTS, dwa mecze – dwa typy. Kursy na oba spotkania są bardzo podobne, grając więc oba spotkania na oddzielnych zakładach za taką samą stawkę, będziemy na plusie w przypadku jednego trafnego meczu.

Możesz również polubić…