Eibar – Alaves, kilka ciekawych typów na dziś, 1/05/2021

eibar alaves
Eibar – Alaves

Na dziś proponujemy kilka ciekawych typów z meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Eibar i Alaves. Dla przeciętnego kibica mało atrakcyjny mecz dwóch słabych drużyn. Dla nas mecz ten daje wiele możliwości obstawiania nie koniecznie typując zwycięzcę meczu.

Eibar można powiedzieć jest już jedną nogą w Segunda Division. Ostatnie miejsce w tabeli i strata 7 punków do bezpiecznego miejsca na pięć kolejek przed końcem rozgrywek nie wyglądają zbyt dobrze. Tylko jeden gol strzelony w ostatnich pięciu meczach i same porażki nie dają kibicem temu klubu powodów do radości. Natomiast drużyna Alaves nie prezentuje atrakcyjnego futbolu i po kilku porażkach w ostatnich meczach pojawiły się zwycięstwa. Alaves to ostatniej kolejki będzie walczyło o utrzymanie i każdy mecz będą grać o wszystko. Pierwszy z nich to mecz z ostatnią drużyną, mecz który muszą wygrać.

Kursy na mecz

Kurs na zwycięstwo Alaves to 2,95 – oznacza to że dla bukmacherów nieznacznym faworytem jest drużyna Eibar. My uważamy, że będzie to bardzo wyrównany mecz i Alaves wygra, a jeśli wygra to różnicą jednej bramki – kurs na takie zdarzenie wynosi 4,45. Całkiem atrakcyjny kurs jak na taki mecz, uważamy że warto spróbować.

W tym meczu nie spodziewamy się wielu bramek, dlatego proponujemy kolejny zakład na ilość bramek UNDER 1,5 po kursie 2,65. Kurs na UNDER 2,5 wynosi 1,56 – jako wersja bezpieczniejsza też może być. Obie drużyny nie należą do drużyn które preferują ofensywny styl gry więc nie spodziewamy się wielu okazji do zdobycia bramek.Skoro nie przewidujemy wielu bramek to czemu nie zaryzykować z dokładnym wynikiem 0:0. Kurs na taki wynik to 7,75 – szansa spora na taki wynik. Dla osób nie lubiących aż takiego ryzyka mamy propozycję na przedział goli 0-1 po kursie 2,65. Szansa, że w tym meczu zobaczymy dwa gole lub więcej jest mała.

Jeśli mamy dwie słabsze drużyny, które nie zdobywają wiele goli to możemy też obstawić remis do przerwy – przeważnie pierwsza połowa w takich meczach bywa badaniem sił i wynik bezbramkowy jest niemal pewny. Kurs na remis do przerwy to 1,97 a na 0:0 do przerwy 2,30. Warto się tym zainteresować. W tym meczu nie powinno być też zbyt wielu okazji do zdobycia gola, czyli nie spodziewamy się też dużej ilości rzutów rożnych. Kurs na UNDER 9,5 to 1,49 – jako jeden typ do kuponu pasuje idealnie.

Eibar – Alaves

Mecz ten daje wiele możliwości typowania, my obstawiamy że będzie to nudny mecz do oglądania. Mało akcji i mało lub brak goli. Wynik 0:0 lub 0:1. Mamy nadzieję, że każdy wybierze z tego meczu typ dla siebie. Zarówno jako typ SOLO lub do kuponu AKO.

Możesz również polubić…