Eliminacje do Mistrzostw Świata Katar 2022

eliminacje

Mamy pierwszą w tym sezonie przerwę reprezentacyjną. W związku z tym obstawiamy eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze. Drużyny klubowe mają dwa tygodnie przerwy a do gry wkraczają reprezentacje narodowe. Większość lig ma już rozegrane kilka kolejek. Premier League właśnie skończyło trzecią kolejkę. Typowaliśmy wszystkie mecze – zobacz jak nam poszło. Teraz proponujemy obstawianie meczy reprezentacyjnych. Mecze można obstawiać u PZBUK. Zakładając teraz konto otrzymasz cashback nawet do 500 zł.

Eliminacje do Mistrzostw Świata – wybieramy kilka meczy

Obstawianie meczy reprezentacyjnych jest nieco trudniejsze niż klubowych. Kluby grają co kilka dni, więc można na bieżąco analizować kto w jakiej jest formie. Reprezentacje grają zdecydowanie rzadziej. Trudniej więc ocenić formy poszczególnych drużyn. Często też kursy są bardzo niskie na faworytów, a niespodzianki są prawie za każdym razem. Dlatego obstawiamy delikatnie, wybieramy tylko kilka meczy eliminacyjnych.

Najpewniejszym meczem wydaje się spotkanie pomiędzy Łotwą a Gibraltarem. Wybieramy typ na gospodarzy a kurs wynosi 1,27. Włosi, świeżo upieczeni Mistrzowie Europy, grają z Bułgarią. Są zdecydowanym faworytem a kurs wynosi tylko 1,10. Kolejny mecz gdzie gramy na gospodarzy to Czechy – Białoruś, kurs 1,22. Czesi pozostawili po sobie dobre wrażenie na ostatnich Mistrzostwach Europy. Dlatego uważamy, że powinni wygrać z Białorusią. Nie lubimy obstawiać takich meczy ale dodajemy do kuponu: Andora – San Marino. Kurs na Andorę to 1,40. San Marino praktycznie przegrywa wszystko więc obstawiamy. Ostatnim meczem jaki wybraliśmy to pojedynek Turcji z Czarnogórą. Kurs na Turków to 1,50. Mimo, że rozczarowali na ostatniej imprezie, to u siebie nie mogą nie wygrać z drużyną Czarnogóry.

Podsumowując, mamy pięć mecz: Łotwa, Włochy, Czechy, Andora oraz Turcja. Gdybyśmy zagrali je na jednym kuponie to kurs AKO wyniósłby: 3,58. Możemy zatem liczyć na potrojenie naszej stawki, proponujemy zakład za 50 zł.

Możesz również polubić…