Finał Euro 2020, typy na mecz Anglia-Włochy

Mistrzostwa Europy - Finał: Anglia-Włochy
Finał Mistrzostw Europy: Anglia – Włochy

Dokładnie miesiąc temu pisaliśmy analizę meczu otwarcia Mistrzostw Europy, natomiast dziś mamy długo wyczekiwany finał. Już teraz, jeszcze przed ostatecznym rozstrzygnięciem możemy podsumować turniej jako pełen emocji, obfitujący w niespodzianki oraz kontrowersje. Mamy nadzieję, że finał będzie atrakcyjny i trzymający w napięciu do samego końca. To już ostatnia okazja by obstawić mecz na tych mistrzostwach, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji.

Obstawiamy finał:

Pierwszym typem to oczywiście typ na zwycięzcę turnieju. Dawno nie było tak potencjalnie wyrównanego finału bez wyraźnego faworyta, jednak typujemy na wygraną Anglików. Jeśli chodzi o rozstrzygnięcie po regulaminowym czasie gry uważamy, że będzie remis. Kurs na zwycięstwo Anglików w turnieju to 1,90 natomiast za remis w meczu kurs wynosi 2,90.

Idąc dalej możemy pobawić się w ilość goli i uważamy, że wiele ich nie będzie, a kurs na UNDER 2,5 wynosi 1,48. Najbardziej dla nas prawdopodobnym wynikiem to 1:1 o kursie 5,60. Kombinując te zdarzenia możemy jeszcze zawrzeć zakład remis w meczu i ilość goli poniżej 2,5 po kursie 3,05. Inaczej mówiąc musi być 0:0 lub 1:1.

Jeśli chodzi o rzuty rożne to uważamy, że będzie ich mało, poniżej 9,5 po kursie 1,44. W kwestii żółtych kartek obstawiamy powyżej 3,5. Jest to finał więc zawodnicy podejdą zachowawczo i ostrożnie jednak w raz z biegiem czasu gra może być coraz brutalniejsza plus ewentualna gra na czas więc mogą posypać się kartki. Możemy jeszcze obstawić posiadanie piłki, kurs jest identyczny: 1,85 na obie ekipy. Typujemy Anglików, Włosi jak to Włosi skupią się na defensywie natomiast Anglicy będą w ataku pozycyjnym więc z wyższym posiadaniem piłki.

Jak widać różnych typów jest wiele, możemy obstawiać jeszcze wiele innych typów takich jak strzelców bramek ale tu jest większa loteria. Pamiętajcie że liczy się regulaminowy czas gry. Mamy nadzieję, że będzie to mecz godny finału, podsumowujący cały turniej. Piłkarsko jeden lepszy w historii. Liczymy, że nie będzie kontrowersji a wygra po prostu lepszy.

Możesz również polubić…