Finał Ligi Mistrzów, Liverpool – Real Madryt

Już w najbliższą sobotę finał Ligi Mistrzów. Najważniejszy mecz sezonu na który kibice czekają cały rok. W tym sezonie o tytuł powalczą Liverpool oraz Real Madryt. Wydaje się, że tak niedawno sezon się rozpoczynał, pamiętamy jak emocjonowaliśmy się meczami Legii w kwalfikacjach do Ligi Mistrzów. W sobotę mecz, w którym poznamy zdobywcę pucharu najważniejszych ligowych rozgrywek i będziemy mogli uznać sezon 2021/22 za zakończony.

finał Ligi Mistrzów

Mecz finałowy zawsze rządzi się swoimi prawami, zwykle trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta. Drużyny, które doszły do finału, to drużyny które prezes cały sezon prezentowały równą formę i najczęściej bukmacherzy równo oceniają szanse obu ekip. W tym finale bukmacherzy dają więcej szans Liverpoolowi, oferując kurs na wygraną Anglików na poziomie 2,10. Na wygraną Realu znajdziemy kurs nawet 3,60 a remis troszkę więcej, 3,75.

Czy zatem Liverpool jest faworytem, czy warto obstawić taki scenariusz. Należy zwrócić uwagę, że w ostatnich sezonach Real potrafił wygrywać w finałach. W wielu ważnych meczach wygrywał, często strzelając gole w końcówkach meczu. Analiza formy w ostatnich meczach nie będzie przydatna. To będzie jeden mecz, który będzie wyrównany i każdy wynik jest możliwy. W takim przypadku zawsze bardziej opłacalne jest obstawianie drużyny z wyższym kursem.

Finał Ligi Mistrzów – promocja na Betcris

Chwile wcześniej piszemy, że kurs na wygraną Realu wynosi 3,60. Warto wspomnieć, o promocji jaką przygotował Betcris, zwiększając kurs na wygraną Realu do 20.00. Brzmi tak atrakcyjnie, że wydaje się nie realnie. Jednak to jest prawdziwa i realna promocja. Aby skorzystać z tej promocji należy dokonać rejestracji konta, wpłacić minimum 20 PLN i postawić kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 20 PLN, na wygraną Realu Madryt w meczu z Liverpoolem. Jeżeli kupon okaże się wygrany, to Betcris zwiększy wysokość kursu na kuponie do 20.00!

Możesz również polubić…