Fortuna 1 Liga, obstawiamy mecze na piątek,

Fortuna 1 Liga

Fortuna 1 Liga, kolejka szósta, piątek – dwa mecze, dwa typy. Pięć kolejek za nami, powoli zaczyna widać która drużyna w jakiej jest formie. Obstawiamy mecze polskiej pierwszej ligi. Tworzymy kupon z piątkowych meczy o łącznym kursie 5,61. Poniżej, krótka analiza meczy oraz wyjaśnienie typów. Jeśli jeszcze nie zagraliście na mecze europejskich drużyn to sprawdźcie nasze typy.

Fortuna 1 Liga: Resovia Rzeszów – Korona Kielce, typ: X, kurs: 3,10

Typujemy, że mecz zakończy się remisem. Korona to lider, który jak na razie jako jedyny może pochwalić się kompletem punktów. W tej kolejce grają mecz wyjazdowy z Resovią, która już trzy razy w tym sezonie remisowała. Korona wygrała wszystkie mecze do tej pory, ale najczęściej wygrywała minimalnie, jedną bramką po wyrównanym meczu. W zeszłym sezonie mecz pomiędzy tymi drużynami w Rzeszowie też zakończył się remisem. Każda seria się kiedyś kończy, i typujemy, że seria zwycięstw Korony skończy się w tej kolejce. Bukmacherzy bardzo równo wycenili szanse w tym meczu. Kurs na gospodarzy to 2,70 natomiast na Koronę to 2,65.

Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź, typ: 2, kurs: 1,81

ŁKS Łódź to drużyna, która będzie walczyła o awans do PKO BP Ekstraklasy. W zeszłym sezonie byli blisko, jednak słabsza końcówka pokrzyżowała plany. W tym sezonie ma być inaczej. Na razie jest piąte miejsce i tylko jedna porażka z Koroną w ostatniej kolejce. Stomil to drużyna z pięcioma porażkami bez zdobytej bramki od czterech spotkań. Faworyt jest więc oczywisty a kurs bardzo atrakcyjny. W zeszłym sezonie ŁKS pewnie i dwukrotnie pokonywał Stomil do zera. Uważamy, że teraz będzie podobnie i ŁKS odniesie zwycięstwo.

Kupon AKO 5,61

Gamy na te dwa mecze za 20 zł, a do wygrania jest niecałe 100 zł. Nie jest to kupon z kategorii pewnych, ale ciekawa propozycja z dużym prawdopodobieństwem sukcesu. Obstawianie remisów zawsze jest ryzykowne, ale atrakcyjny kurs nie raz to rekompensuje.

Możesz również polubić…