Fortuna 1 liga – ostatnia kolejka, typy na ilość goli.

Fortuna 1 Liga

Ostatnia kolejka zaplecza ekstraklasy da odpowiedzi na ostatnie niewiadome: kto awansuje, kto zagra w barażach. Spadkowicza poznaliśmy już kilka kolejek temu. Zazwyczaj w ostatniej kolejce, kiedy już wiele jest rozstrzygnięte zdarzają się niespodzianki – ostatnia drużyna nagle wygrywa a lider mający już pewny awans przegrywa. Dlatego zalecamy zachowanie ostrożności i obstawiać ilość goli lub inne zakłady.

Termalika Bruk-Bet Niecierza oraz Radomiak Radom to drużyny, którym do awansu wystarczy, że wygrają swoje mecze. Obstawiamy, że tak się właśnie stanie, podobnie myślą bukmacherzy oferując niskie kursy na wygrane tych drużyn. Uważamy, że bezpieczniej będzie zagrać na ilość goli powyżej 1,5. Obie te drużyny grają ze słabszymi przeciwnikami i powinny strzelić minimum dwie bramki.

Kolejnym meczem, któremu warto się przyjrzeć to Miedź Legnica kontra Zagłębie Sosnowiec. Gospodarze mają jeszcze szanse na udział w barażach dlatego zagrają o zwycięstwo z przedostatnią drużyną, która już o nic nie walczy: kurs 1,95. GKS Tychy natomiast gra o bezpośredni awans, musieli by wygrać z ŁKS i liczyć na porażkę Termaliki lub Radomiaka, uważamy że zagrają o wygraną natomiast ŁKS nie podda się bez walki. Dlatego spodziewamy się więcej goli i typujemy powyżej 1,5.

Górnik Łęczna musi wygrać by zapewnić sobie udział w barażach, gra z Sandecją która pod koniec sezonu prezentowała wysoką formę. Nie zaryzykujemy na gospodarzy a podobnie jak wcześniej obstawimy ilość goli powyżej 1,5.

Nasz kupon zatem to pięć zdarzeń, kurs AKO to 5,31. Obstawiając za 25 zł możemy wygrać 116 zł.

Możesz również polubić…