Fuksiarz – zakłady bukmacherskie

Fuksiarz to nowy bukmacher na polskim rynku. Licencje na prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie Polski od Ministerstwa Finansów firma uzyskała 9 grudnia 2020 roku. Natomiast z ofertą wystartowała na początku 2021 roku. Fuksiarz od samego początku stawia na przejrzystość swoich ofert oferując ciekawe promocje oraz bonusy. Poniżej przedstawiamy krótką analizę oferty, analizujemy przejrzystość i intuicyjność strony internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Fuksiarz, nowy bukmacher.

Firma przygotowała ciekawe propozycje dla swoich graczy, jednak aby skorzystać z ofert i promocji należy się zarejestrować oraz dokonać depozytu. Bezpiecznie wpłacamy pieniądze poprzez jeden z szybkich i wygodnych sposobów: dotpay, payU, blik, tpay oraz przelewy24. Wszystkie te metody są bezprowizyjne a środki pojawiają się na koncie natychmiastowo. Minimalny depozyt to tylko 1 zł.

CASHBACK bez końca

Pierwsza i chyba najciekawsza promocja oferowana przez bukmachera nazywa się „CASHBACK bez końca” i pozwala uzyskać zwrot nawet do 50% postawionej stawki w przypadku nietrafienia kuponu. Istotne jest to, że bukmacher nie wymaga obrotu zwracanych środków. Oznacza to, że cały cashback można od razu wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na kolejny zakład.

Early Payout

Kolejna ciekawa promocja nazywa się „Early Payout”. Jest to bardzo prosta oferta, polegająca na tym, że bukmacher rozlicza typ jako wygrany jeśli drużyna prowadzi 2:0. Oznacza to, że nie czekamy do końca meczu i wygrywamy nawet jeśli mecz zakończy się 2:2 lub nawet nasza drużyna przegra. Fuksiarz jako pierwszy w Polsce udostępnił Early Payout.