Graj bez ryzyka – obstawiamy kupon na Betcris

Obstawiaj bez ryzyka, to nowa forma bonusu oferowana na Betcris. Oferta polega na obstawieniu kuponu z minimum 25 zł z trzema lub więcej zdarzeniami. Kurs każdego typu musi wynosić co najmniej 1,50 a jeden typ musi być z meczu Napoli – Monza. Jeśli ten typ z meczu Napoli okaże się nie trafiony a pozostałe typy trafione to dostaniemy zwrot stawki w kwocie 25 zł w formie freebetu. Postanowiliśmy wziąć udział w zabawie i poniżej prezentujemy naszą propozycję kuponu spełniając warunki promocji. Zobaczymy, czy kupon okaże się wygrany, czy dostaniemy zwrot stawki, czy stracimy 25 zł.

Obawiamy bez ryzyka: Napoli – Monza

Zaczynamy od obstawienia głównego meczu z tej promocji. Napoli na własnym stadionie mierzy się z beniaminkiem, drużyną AC Monza. Zdecydowanym faworytem są gospodarze a Betcris proponuje kurs na Napoli w wysokości 1,37. Mimo, że jest to najwyższy kurs oferowany na Napoli ze wszystkich bukmacherów to zakład taki nie brał by udziału w promocji, ponieważ kurs jest poniżej 1,50. Dlatego obstawiamy ilość goli powyżej 2,5 gola po kursie 1,55. Napoli w pierwszym meczu wygrało 5:2 a Monza przegrała 1:2. Widać, że obie drużyny stać na strzelanie goli a liczymy na wysoką wygraną Napoli.

graj bez ryzyka

Kolejny mecz do kuponu to starcie Realu Sociedad z Barceloną. Obstawiamy, że po słabym pierwszym meczu Barcelona zrehabilituje się i wygra. W przeciwnym razie strata punktowa do lidera będzie już wyraźna po dwóch kolejkach. Kurs na Barceloną to 2,06. Ostatnim meczem do kuponu to spotkanie ligi angielskiej. West Ham zmierzy się z Brighton. Gospodarze słabo rozpoczęli sezon i liczą na przełamanie. Brighton jest natomiast solidną drużyną i łatwo punktów nie odda. Liczymy na zacięty mecz, ale bez wielu goli. Obstawiamy poniżej 2,5 gola po kursie 1,80.

Kurs AKO naszego kuponu to 5,79. Do wygrania jest 127 zł a w przypadku pomyłki w meczu Napoli i trafienia tylko dwóch typów dostaniemy zwrot 25 zł na kolejne zakłady.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 27 sierpnia, 2022

    […] obstawiania meczu z udziałem Napoli bez ryzyka. Skorzystaliśmy z tej promocji prezentując nasz kupon w zeszłej […]