Gramy kupon na poniedziałek

Na jutrzejszy dzień gramy kupon składający się z czterech typów. Wybór meczy na poniedziałek jest dość skromny, dlatego obstawiamy te mecze z najsilniejszych lig które mamy do wyboru. Nasz kupon obstawiamy na fuksiarz.pl, jeśli nie macie jeszcze tam konta to zachęcamy do rejestracji.

Na początek starcie z ligi angielskiej. Crystal Palace na własnym boisku podejmuje Arsenal. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to goście są faworytem. Potwierdza to też kurs na Arsenal – 2,02. Jednak gospodarze prezentują w ostatnich spotkaniach zwyżkę formy a Arsenal pomimo trzech ostatnich wyjazdowych zwycięstw potrafi zgubić punkty. Spodziewamy się wyrównanego meczu ze wskazaniem na Crystal Palace, natomiast do kuponu dodajemy typ, że obie drużyny strzelą gola. Kurs na taki zakład to 1,87.

W lidze hiszpańskiej gra Real Sociedad z Espanyolem. Zdecydowanym faworytem są gospodarze. Kurs jest na tyle niski, że odpuszczamy taki zakład. Sociedad u siebie przegrał tylko dwa razy tracąc tylko sześć goli. Espanyol z kolei na wyjazdach wygrał tylko raz. Obstawiamy zatem zakład na ilość goli – poniżej 2,5 po kursie 1,78.

W lidze włoskiej odbędą się dwa spotkania. Wybraliśmy mecz Verona – Genoa z typem na gospodarzy po kursie 1,93. Genoa broni się przed spadkiem, w ostatniej kolejce wygrali niespodziewanie z Torino, wcześniej kilka remisów. Natomiast Verona w tym sezonie jest bardzo silna na własnym boisku, wygrali wiele mecze i zdobywali sporo goli. Liczymy, że teraz będzie podobnie.

Na zakończenie typ z ligi polskiej, z ostatniego meczu kolejki pomiędzy Wisłą Płock a Górnikiem Zabrze. Mecz siódmej i ósmej drużyny, w tabeli dzieli je tylko punkt. Spodziewamy się wyrównanego meczu, który może zakończyć się podziałem punktów. Do kuponu jednak dodajemy typ na ilość goli – Under 2,5. Kurs wynosi 1,77.

Gramy kupon – AKO 11,37

Na naszym kuponie uzbierał się kurs całkowity w wysokości 11,37. Obstawiamy za 20 zł a do wygrania mamy 200,20 zł.

Możesz również polubić…