Juventus – Inter, obstawiamy hit ligi włoskiej

Juventus

Juventus po bardzo słabym początku sezonu wraca na właściwe dla siebie tory. Drużyna w ostatnich piętnastu meczach ligowych nie przegrała żadnego meczu. Inter zaczął sezon bardzo dobrze, lecz ostatnio gubią coraz częściej punkty a w meczach wyjazdowych ostatnie cztery mecze to cztery remisy. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli, a przegrany mocno utrudni sobie walkę o mistrzostwo.

Juventus – Inter, obstawiamy wynik meczu

Inter aktualnie jest na trzecim miejscu, Juve jest czwarte. Drużyna z Mediolanu ma punkt przewagi i jeden mecz zaległy. Na własnym boisku Juventus przegrał już trzy razy w tym sezonie, lecz były to porażki z początku rozgrywek. Ostatnie mecze to głównie wygrane i tylko jedna bramka stracona w piecu ostatnich meczach. Inter w meczach wyjazdowych przegrał tylko raz, ale zanotował już 6 remisów i to głównie przez stratę tych punktów drużyna nie jest już liderem rozgrywek.

Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były wyrównane, kończyły się najczęściej remisami lub wygraną którejś z drużyn różnicą jednego gola. Jeśli natomiast przyjrzymy się meczom w Turynie to Inter ostatni raz wygrał w 2012 roku. A ostatnie trzy mecze ligowe to wygrane Juventusu.

Obstawiamy wynik meczu

Bukmacherzy bardzo równo wyceniają szanse obu drużyn. Kurs na wygraną każdej z nich wynosi około 2,70 a kurs na remis to 3,20-3,30 w zależności od bukmachera. Uważamy, że bardzo prawdopodobne jest, że mecz zakończy się podziałem punktów. Najbardziej prawdopodobny wynik to 1:1, a Kurs na taki typ to 6,50. Zakładamy też, że w meczu nie zobaczymy więcej niż trzy gole. Taki zakład możemy obstawić po kursie 1,80.

Możesz również polubić…