Kupon AKO na jutrzejsze mecze eliminacyjne.

Kupon AKO na jutrzejsze mecze eliminacyjne to nasza propozycja na obstawianie meczu. Eliminacje do Mistrzostw Świata powoli zbliżają się ku końcowi. Część drużyn już straciła jakiekolwiek szanse na wyjazd na Mundial. Część drużyn jest bliska zapewnienia sobie awansu. Jednak jeszcze wiele rozstrzygnięć i emocjonujących starć przed nami. Postanowiliśmy wybrać kilka jutrzejszych meczy by stworzyć kupon AKO z atrakcyjnym kursem.

Tradycyjnie, przy takich okazjach odpuszczamy mecze po niskich kursach. Pierwszy nasz typ to Cypr – Malta. Cypryjczycy to bez wątpienia jedno z największych rozczarowań tych eliminacji. Ostatnie sześć meczy to sześć porażek bez strzelonego gola. Poprzednie starcie z Maltą, zakończyło się porażką 0:3. Stawiamy pytanie, czemu teraz miało by być inaczej. Czy silniejsza drużyna na papierze, która przegrywa wszystkie ostatnie mecze teraz wygra? Kurs na Cypr jest zbyt niski by zaryzykować, nawet biorąc pod uwagę, że Malta nie jest silną drużyną. Proponujemy zamiast tego zakład na X2 po kursie 2,05.

Drugi mecz jaki proponujemy to starcie Słowenii z Rosją. Słowenia jeśli chce zachować jakiekolwiek szanse na awans to musi ten mecz wygrać. Wydaje się to możliwe, ale trzeba wziąć pod uwagę, że Rosja w tej chwili jest w dużo lepszej dyspozycji. Rosjanie grają ostatnio pewnie i skutecznie i cały czas walczą o bezpośredni awans. Atutem Słowenii będzie natomiast własne boisko na którym rzadko przegrywa. Podobnie jak w pierwszym meczu typujemy X2 a kurs wynosi 1,50.

Ostatni typ to mecz Chorwacji ze Słowacją. Chorwaci walczą o bezpośredni awans, maja tyle samo punktów co Rosja i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów na własnym boisku. Kurs to 1,50 na wygraną Chorwatów i tak typujemy. Chorwacja w ostatnich meczach gra skutecznie, nie traci bramek i pewnie zmierza po awans na Mundial.

Kupon AKO na jutrzejsze mecze

Nasze typy to X2 w meczu Cypr – Malta, X2 w meczu Słowenia – Rosja oraz 1 w meczu Chorwacja – Słowacja. Kurs AKO na naszym kuponie to 4,61 i przy zakładzie za 25 zł do wygrania 101 zł.

Możesz również polubić…