Kupon dnia AKO 1,85. Obstawiamy trzy mecze.

Dzisiaj proponujemy kupon dnia z trzema wydarzeniami o kursie AKO 1,85. Oczywiście meczem wieczoru jest drugi półfinał Ligi Mistrzów dlatego proponujemy wydarzenie z tego meczu. Pozostałe dwa typy pochodzą z ligi polskiej.

kupon dnia ako

W meczu pomiędzy PSG a Manchester City trudno wskazać faworyta. Obie drużyny posiadają ogromny potencjał ofensywny dlatego zamiast próbować przewidzieć kto wygra skupimy się na przewidzeniu ile bramek padnie. Obie drużyny w ostatnim czasie zaliczały wpadkę jeśli chodzi o zdobywanie bramek dlatego gramy ostrożnie – OVER 1,5. Kurs na takie wydarzenie jest niski, ale mając na uwadze że to pierwsze spotkanie i obie drużyny mogą grać asekuracyjnie licząc na rewanż.

Drugim meczem do naszego kuponu jest mecz polskiej Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią a Rakowem. Gdyby nie fakt, że kilka dni po meczu Raków rozegra finał Pucharu Polski to gralibyśmy zwycięstwo drużyny z Częstochowy. Natomiast liczymy się z tym, że finał będzie meczem sezonu dla Rakowa i w tym meczu mogą pojawić się rotacje w składzie. Nawet pomimo to Raków jest faworytem ale my szukamy bezpiecznego zakładu dlatego też proponujemy zagrać na bramki. Jagiellonia kilka razy w ostatnim czasie pokazała, że potrafi grać ofensywnie oraz potrafi popełniać błędy w defensywie. Obstawiamy OVER 1,5 gola.

Ostatnim meczem do kuponu jest mecz pierwszej ligi polskiej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Resovią Rzeszów. Sandecja wyraźnie złapała formę i jest faworytem tego meczu. Ostatnie mecze to same zwycięstwa a na własnym boisku jest bardzo groźna. W przeciwieństwie do Resovii, która to nie strzeliła bramki na wyjeździe od czterech spotkań. Podobnie jak wyżej gramy ostrożnie dlatego proponujemy 1X o kursie 1,25.

Podsumowując kupon, mamy trzy wydarzenia dwa razy OVER 1,5 i raz 1X. Kupon jest bardzo ostrożny i kurs AKO wychodzi 1,85. Dla osób lubiących większe ryzyko można próbować OVER 2,5 i samą 1 na Sandecję.

Możesz również polubić…