Kupon dnia na niedzielę, obstawiamy hity Premier League

Prezentujemy kupon dnia na niedzielę. Wybraliśmy dwa szlagierowe starcia z ligi angielskiej i tworzymy kupon. Terminarz tak się ułożył, że tego dnia są rozegrane dwa bardzo interesujące mecze i nie mogliśmy się zdecydować na jeden. Dlatego typujemy oba mecze na jednym kuponie. O godzinie 15:00 West Ham United zmierzy się z Manchesterem United a o 17:30 Tottenham podejmie Chelsea.

kupon dnia west ham man utd

Kursy na mecz West Ham United – Manchester United

Faworytem bukmacherów jest drużyna z Manchesteru. Kurs na zwycięstwo wynosi 1,82. Na to, że mecz zakończy się remisem bukmacherzy ustalili kurs na poziomie 3,80. Natomiast zwycięstwo gospodarzy jest po kursie 4,35. W przypadku obstawiania podwójnej szansy, zakład na 1X jest po kursie 2,03 natomiast X2 to kurs 1,24.

Historia spotkań, ostatnie mecze

W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami lepiej wyglądali piłkarze z Manchesteru, mogą się pochwalić dwoma ostatnimi wygranymi. Jednak West Ham wygrał u siebie w meczu dwa sezony temu. Obie drużyny udanie rozpoczęły bieżący sezon grając ofensywny football. Obie drużyny w tygodniu grały też mecze w europejskich pucharach. Manchester jest aktualnie liderem mając na koncie jeden remis i resztę zwycięstw. West Ham rozpoczął sezon od dwóch wygranych, następnie przyszły dwa remisy.

Typy na mecz West Ham United – Manchester United

Obie drużyny w tym sezonie jeszcze w lidze nie przegrały. Manchester we wtorek przegrał swój wyjazdowy mecz w Lidze Mistrzów. West Ham u siebie rzadko przegrywa, dlatego nie ryzykujemy obstawiania zwycięzcy meczu a postawimy na typ na ilość goli. Jako, że obie ekipy grają ofensywnie i zdobywają dużo goli, typujemy, że w meczu zobaczymy minimum trzy gole. Kurs na taki zakład to 1,78.

kupon dnia tottenham chesea

Kursy na mecz Tottenham Hotspur – FC Chelsea Londyn

Podobnie jak w pierwszym meczu, faworytem jest drużyna Gości, a kursy są bardzo podobne. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi równe 5. Remis jest po kursie 3,75 a na zwycięstwo Chelsea kurs wynosi 1,72. Kurs na wygraną gospodarzy lub remis wynosi 2,25 natomiast kurs na wygraną gości lub remis to 1,19.

Historia spotkań, ostatnie mecze

Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami były zawsze wyrównane, wygrywała Chelsea lub kończyło się remisem. Teraz uważamy, że może być podobnie, spodziewamy się wyrównanego meczu. Obecny sezon obie drużyny rozpoczęły od zwycięstw. Tottenham wygrał trzy pierwsze meczy by w ostatniej kolejce dość niespodziewanie przegrać 3:0. Natomiast Chelsea poza remisem z Liverpoolem ma same wygrane.

Typy na mecz Tottenham Hotspur – FC Chelsea Londyn

W tym meczu obstawiamy wygraną drużyny Chelsea, ponieważ prezentują równą i wysoką formę od początku sezonu. Nie obstawiamy na ilość goli tym razem ponieważ tutaj trudno przewidzieć. Wydaje się, że nie można się spodziewać dużo goli, jednak jak grają tak silne drużyny to wszystko jest możliwe.

Kupon dnia

Mamy dwa zdarzenia na kuponie. Pierwszy typ na ilość goli, że w meczu pomiędzy West Ham a Manchesterem United padnie minimum trzy gole. Drugi typ to, że w meczy pomiędzy Tottenhamem a Chelsea wygra drużyna gości. Kurs AKO naszego kuponu to 3,06 a obstawiając za 50 zł do wygrania będzie ponad 134 zł.

kupon dnia

Możesz również polubić…