Kupon na dziś, obstawiamy dwa mecze

Obstawiamy kupon na dziś. Wybraliśmy tylko dwa mecze, a do obstawienia korzystamy z konta w betcris. Dzisiejszy dzień nie daje nam bogatego wyboru meczy do typowania. Wybraliśmy jednak dwa interesujące spotkania, które warto obstawić. Oba mecze dziś o 21:00. Pierwszy mecz to spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Real Sociedad a Betisem. Drugi mecz to starcie w lidze francuskiej, gdzie zmierzą się Rennes i Monaco. Poniżej przedstawiamy nasze typy oraz krótkie uzasadnienie. Jeśli chcesz zagrać taki sam kupon na betcris, zapraszamy do rejestracji konta pod tym linkiem.

kupon na dziś

Kupon na dziś

Na początek liga hiszpańska i mecz Real Sociedad – Betis. Bardzo istotne spotkanie do układu tabeli, zmierzy się piąta i szósta drużyna. Stawka jest wysoka, ponieważ obie ekipy mają realną szansę na awans na czwarte miejsce dające prawo gry w lidze mistrzów. Sociedad w meczach u siebie gra bardzo dobrze, cztery ostatnie mecze to wygrane a w pięciu ostatnich nie stracili nawet bramki. Betis w tym sezonie dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych, zajmując trzecie miejsce w tabeli uwzględniając tylko wyjazdy. Te drużyny dzielą w tabeli tylko dwa punkty, a różnicę pomiędzy nimi widać gołym okiem jeśli chodzi o strzelane i tracone gole. Sociedad mało strzela i mało traci, a Betis wręcz odwrotnie. Ciekawie wyglądają też ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami. W pierwszym meczu Betis wygrał 4:0. Drużyny grały ze sobą jeszcze w meczu pucharowym i Betis także wygrał 4:0. Mimo to bukmacherzy wyżej oceniają szansę gospodarzy, oferując kurs 2,05. My dodajemy taki zakład do kuponu.

Drugi mecz to Rennes – Monaco, spotkanie z ligi francuskiej. Podobnie jak wyżej, mamy mecz istotny dla układu tabeli. Zmierzy się trzecie w tabeli Rennes z szóstym Monaco a różnica pomiędzy tymi drużynami to 6 punktów. Rennes imponuje formą na własnym boisku, ostatnie pięć spotkań to same zwycięstwa i aż dwadzieścia zdobytych goli. Natomiast na wyjazdach Monaco nie imponuje tak bardzo, tylko 5 wygranych na 15 meczu i tylko 16 zdobytych goli. Dla nas to wystarczająco aby obstawić na gospodarzy, kurs 2,14.

Podsumowując, obstawiamy kupon z dwoma zdarzeniami. Gramy na Sociedad i Rennes. Kurs AKO to 4,38.

Możesz również polubić…