Kupon na mecze ćwierćfinałowe Mistrzostw Europy

Mistrzostwa Europy

Mecze 1/8 finału pokazały, że nie zawsze faworyt wygrywał. Nie jednokrotnie do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Dlatego też unikamy obstawiania zwycięzców poszczególnych meczy a skupimy się na innych opcjach. Tworzymy zatem kupon z innych możliwych zakładów. Mamy do wybory takie opcje jak ilość goli, obie drużyny strzelą, ilość kartek czy rzutów rożnych oraz wiele innych.

Pierwszy mecz to Belgia – Włochy. Jest to mecz, który mógłby być finałem, zagrają dwie drużyny które były uznawane za faworytów do wygrania turnieju. Jedna z tych drużyn odpadnie już w ćwierćfinale. Belgowie w poprzednim meczu wyeliminowali Portugalię grając solidnie i odpowiedzialnie. Natomiast Włosi mieli problemy z Austrią, do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Bardzo trudno będzie wytypować kto wygra czy kto awansuje, trudno też obstawić ilość goli. Włosi praktycznie nie tracą bramek ale Belgia potrafi zagrać ofensywnie. Dlatego wybraliśmy zakład na ilość rzutów rożnych, obstawiamy powyżej 8,5 rzutów rożnych po kursie 1,98.

Drugim meczem jaki wybraliśmy jest Szwajcaria – Hiszpania. Szwajcarzy dość niespodziewanie wyeliminowali Francuzów a Hiszpanie z problemami ograli Chorwatów. Obie te drużyny grały dogrywki, kończąc swoje mecze wynikiem 3:3. Mimo, że faworytem są Hiszpanie to gramy na ilość goli. Obstawiamy, że będzie to mecz ofensywny z dużą ilością okazji bramkowych i zobaczymy przynajmniej trzy gole. Kurs na taki zakład to 2,00.

W trzecim meczu pomiędzy Czachami a Danią obstawiamy zakład, że obie drużyny strzelą gola. Dania po pierwszych dwóch meczach była bliska odpadnięcia z turnieju, jednak wygrali ostatni mecz grupowy a w poprzednim meczu ograli Walijczyków aż 4:0. Czesi dość niespodzianie ograli Holendrów i teraz obie te drużyny powalczą o ćwierćfinał. Będzie to mecz walki z którego wydaje się zwycięsko wyjdą Duńczycy. Kurs, że obie drużyny strzelą wynosi 2,16.

Kupon AKO: 8,55

Podsumowując nasz kupon, mamy kurs 8,55. Co oznacza, że obstawiając za 20 zł możemy wygrać nieco ponad 150 zł. Wystarczy tylko, że w meczu Belgia-Włochy zobaczymy minimum 9 rzutów rożnych, w meczy Szwajcaria-Hiszpania zobaczymy minimum 3 gole a w meczu Czechy-Dania obie drużyny strzelą gola. Gdybyśmy mieli typować kto awansuje to stawiamy na Belgię, Hiszpanię oraz Danię.