Kupon na piątek – obstawiamy mecze

Kupon na piątek – obstawiamy mecze polskiej pierwszej ligi. Po emocjach związanych z europejskimi pucharami wracamy do rozgrywek ligowych przed kolejną już przerwą reprezentacyjną. Jak widać terminarz jest napięty i piłkarze grają co trzy dni. Z piątkowych meczy przyjrzeliśmy się dokładniej meczom polskiej Fortuny 1 Ligi i prezentujemy kupon AKO z trzech meczy tego dnia.

Kupon na piątek

Pierwszy mecz to Odra Opole – ŁKS Łódź, spotkanie dwóch drużyn, które mają aspiracje do awansu, lecz są w połowie stawki i troszkę rozczarowują swoją formą. ŁKS ma punkt więcej i dla faworytów są delikatnym faworytem, z kursem 2,35. Obie ekipy złapały lekki kryzys i z ostatnich pięciu meczach wygrały po jednym razie. W zeszłym sezonie dwukrotnie wygrywał ŁKS. Gramy zatem bezpieczniej, wykorzystując podwójną szansę, kurs na X2 to 1,37.

Drugi mecz to Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa. To z kolei jest spotkanie drużyn, dla których najważniejsze jest utrzymanie się w lidze. Obie są na razie nad strefą spadkową z kilkupunktową przewagą. Skra to drużyna, która strzela najmniej goli w lidze i jest też w czołówce jeśli chodzi o najmniej straconych. Obstawiamy, że w tym meczu zobaczymy mniej niż trzy gole. Kurs na under 2,5 wynosi 1,73.

Ostatni mecz piątku to Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko – Biała. Obie drużyny dość realnie liczą na awans lub przynajmniej udział w barażach. Podbeskidzie jest wyżej w tabeli o dwa punkty. W meczach z udziałem tej drużyny pada najwięcej bramek. W tym meczu liczymy zatem na minimum dwie bramki. Kurs na over 1,5 wynosi 1,34.

Nasz kupon AKO to trze zdarzenia. Kurs AKO wynosi 3,17. Proponujemy zakład za 50 zł a do wygrania będzie 140 zł.

Możesz również polubić…