Kupon na poniedziałek, obstawiamy ilość goli

W poniedziałek zostaną rozegrane mecze zamykające trzecią kolejkę PKO BP Ekstraklasy oraz drugą kolejkę pierwszej ligi. To tylko dwa mecze, dlatego postanowiliśmy stworzyć kupon, obstawiając ilość goli w tych meczach. W grze mamy jeszcze kupon z naszymi typami na niedziele, gdzie również obstawialiśmy ilość goli. Jest to typ zakładu coraz częściej przez nas stosowany. Kursy są atrakcyjne, a zdarzenie jest łatwiejsze do przewidzenia niż wytypowanie wyniku. Dodatkowo gdy obstawiamy opcję powyżej, to nie musimy czekać do końca meczu jeśli wcześniej zostanie strzelona obstawiona ilość goli.

Wisła Płock – Radomiak Radom, typ: ilość goli poniżej 2,5

W ostatnim meczu PKO BP Ekstraklasy zmierzy się Wisła Płock z beniaminkiem Radomiakiem Radom. Wisła słabo rozpoczęła sezon. Dwa mecze, dwie porażki i jako jedyna drużyna nie zdobyła jeszcze gola w tych rozgrywkach. Zaskakująco dobrze wystartował Radomiak, który mierzył się z Lechem oraz Legią i zdobył w tych meczach 4 punkty. Jeśli Wisła Płock przegra to mocno pokomplikuje sobie sytuacje w lidze i zamiast myśleć o górnej połowie tabeli to zaczną się pojawiać myśli o walce o utrzymanie. Radomiak gdyby wygrał mógłby na jakiś czas zagościć wyżej w tabeli. Obie drużyny w dotychczasowych meczach nie prezentowały ofensywnego stylu dlatego uważamy, że mecz może się zakończyć wynikiem 1:0. Trudnej przewidzieć dla kogo, dlatego obstawiamy, że nie padnie więcej niż dwa gole.

Korona Kielce – Puszcza Niepołomice, typ: ilość goli poniżej 2,5

Dokładnie taki sam zakład typujemy w kolejnym meczu, czyli Korona – Puszcza. Jest to mecz zamykający dopiero drugą kolejkę pierwszej ligi, dlatego nie jesteśmy jeszcze ocenić w jakiej formie są drużyny. Bukmacherzy wyżej oceniają szansę Korony, która dość dobrze prezentowała się w meczach towarzyskich. W pierwszej kolejce obie drużyny wygrały swoje mecze po 2:0. W poprzednim sezonie w Kielcach Korona wygrała 1:0, natomiast w Niepołomicach padł bezbramkowy remis. Widać zatem, że te drużyny stawiają na defensywę i w tym meczu nie powinniśmy się nastawiać na bramki.

Kupon na poniedziałek

Wybraliśmy te dwa mecze do naszego kuponu. Kursy są zbliżone, 1,72 w meczu Wisła – Radomiak oraz 1,75 w meczu Korona – Puszcza. Kurs AKO naszego kuponu zatem wynosi 3,01 a obstawiając za 50 zł możemy wygrać 132 zł. Mimo, że jesteśmy zwolennikami ofensywnego stylu gry, to w tych meczach nie czekamy na gole.

ilość goli

Możesz również polubić…