Kupon na serie A, obstawiamy ligę włoską.

Na niedzielę prezentujemy prosty kupon na serie A. Zdecydowaliśmy się obstawić trzy mecze korzystając z promocji „cashback bez końca” na fuksiarz.

Gramy na faworytów, Napoli i Milan w poprzedniej kolejce poniosły pierwsze porażki w sezonie. Te drużyny nadal mają kilku punktową przewagę nad resztą drużyn i uważamy, że w tej kolejce w meczach u siebie zagrają o zwycięstwo. Milan mierzy się z Sassuolo, drużyną z którą ostatnio przegrali. Jednak aktualnie drużyna jest w lekkim kryzysie i nie wygrała meczu od trzech spotkań.

Napoli zagra u siebie z Lazio, z drużyną z aspiracjami na europejskie puchary. Napoli na własnym stadionie wygrywało z Lazio w ostatnich pięciu spotkaniach, ostatni mecz 5:2. Lazio jest wysoko w tabeli, ale zdecydowaną większość punktów drużyna wywalczyła na własnym boisku, w meczach wyjazdowych odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Napoli świetnie rozpoczęło sezon, lecz w dwóch ostatnich kolejkach pogubiło punkty.

Ostatni mecz na naszym kuponie to pojedynek Udinese z Genoą. Obie drużyny są nisko w tabeli, lecz Genoa jest w gorszej formie. W lidze odnieśli tylko jedno zwycięstwo. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi drużynami Udinese wygrywało czterokrotnie a raz był remis.

kupon na serie A

Kupon na serie A

Obstawiamy kupon AKO z kursem całkowitym 5,16. Nasz zakład jest za 25 zł a do wygrania mamy 113,50 zł. W przypadku porażki 2,64 wraca na nasze konto dzięki promocji „cashback bez końca”. Jeśli nie masz jeszcze konta na fuksiarz, możesz je założyć klikając tutaj.

kupon na serie a

Możesz również polubić…