Kupon na weekend, AKO 8,16 – 143zł do wygrania.

Większość lig w Europie właśnie się zakończyła, pozostają jeszcze niższe ligi, baraże oraz ligi grające systemem wiosna – jesień, które już zaczęły nowy sezon. Nie znaleźliśmy jednego meczu wartego zainteresowania się, dlatego proponujemy kupon z kilku meczy. Obstawiamy mecze z całego weekendu, od piątku do niedzieli.

Nasz kupon zaczynamy od ligi fińskiej. Pierwszy mecz to HJK-Oulu. Jest to mecz pomiędzy pierwszą drużyną, która jeszcze nie przegrała oraz ostatnią drużyną, która przegrała jak na razie wszystkie mecze. Faworyt może być tylko jeden, ale kurs 1.15 jest bardzo niski, dlatego proponujemy zagrać na ilość goli – OVER 2,5 po kursie 1,47. Drugim meczem z tego dnia jest kolejny mecz ligi fińskiej: Ilves-Kotka. Kurs 1,5 na gospodarzy jest zachęcający.

Na sobotę proponujemy mecz ligi białoruskiej: BATE Borysów-Slavia Mozyr. Kurs na BATE to 1,25 – bardzo niski natomiast budujemy kupon AKO dlatego dorzucamy. Drugim meczem z soboty to mecz pierwszej ligi polskiej, pomiędzy Radomiakiem Radom a Resovią Rzeszów. Drużyna z Radomia walczy o awans bezpośredni i zwycięstwo w tym meczu znaczący przybliży ich do tego celu. Pozycja Resovii jest już bezpieczna więc liczymy na wygraną Radomiaka.

W niedzielę gra druga liga hiszpańska. Wypaczyliśmy mecz Malaga-Castellon, gdzie gramy na faworyta Malagę ale 1X po kursie 1,3. Obie drużyny są obecnie bez formy a Castellon jest już pewne spadku, uważamy że Malaga wygra ale podpieramy remisem dla bezpieczeństwa.

I na koniec mamy finał Ligi Mistrzów, i jak to w finałach bywa jest to jeden mecz a wynik może być każdy i nigdy nie ma jednoznacznego faworyta. Dlatego nie gramy na wygraną którejś z drużyn tylko na ilość rzutów rożnych. Over 8,5 wydaje się bezpieczny.

Możesz również polubić…