Kupon na weekend – obstawiamy mecze weekendowe.

Na dziś prezentujemy kupon na weekend. Uwzględniamy mecze na sobotę i niedzielę. Wybraliśmy najciekawsze propozycje i prezentujemy nasze typy. Tydzień temu przedstawiliśmy kupon z wyższymi kursami, tylko jeden okazał się trafny. Na ten weekend wybieramy bezpieczniejsze zakłady.

Lausanne – Basel, typ: 2, kurs: 1,87

Pierwszym wyborem jest niedzielny mecz ligi szwajcarskiej pomiędzy ostatnią drużyną w tabeli a liderem. Lausanne jak na razie przegrała wszystkie swoje mecze, natomiast Basel ma na koncie same zwycięstwa, strzelając aż 13 goli w trzech meczach. Po tych liczbach wydaje się, że Basel jest zdecydowanym faworytem. Należy tylko pamiętać, że grają też mecze w europejskich pucharach, mogą rotować składem ale pomimo to i tak warto zagrać po takim kursie. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami był remis 3:3, wcześniej 1:3 dlatego alternatywą jest zakład na ilość goli, OVER 2,5 po kursie 1,50.

FC Kopenhaga – Sonderjyske, typ: 1, kurs: 1,32

Kolejnym typem jest mecz ligi duńskiej pomiędzy FC Kopenhaga a Sonderjyske. Gospodarze są zdecydowanym faworytem a kurs jest dość niski. Jednak uważamy, że prawdopodobieństwo wygranej jest na tyle duże i bezpieczne, że warto dodać ten typ do kuponu. Drużyna gości jak na razie zdobyła w lidze tylko jedną bramkę w pięciu meczach. Co więcej Kopenhaga wygrywała siedem ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami a w sześciu z nich zdobywała 3 bramki. Gospodarze udanie rozpoczęli sezon, w lidze są bez porażki, udanie też grają w meczach pucharowych.

Eintracht Frankfurt – Augsburg, typ: 1, kurs: 1,60

Z sobotnich meczy wybieramy mecz ligi niemieckiej, pomiędzy Eintrachtem a Augsburgiem. Faworytem są gospodarze, którzy w pierwszym meczu sezonu przegrali z Borussią Dortmund i teraz na własnym boisku zagrają o wygraną. Augsburg po słabym meczu przegrał na własnym stadionie z Hoffenheim aż 0:4. W ostatnich trzech meczach pomiędzy tymi drużynami wygrywał Eintracht a Augsburg nie zdobył żadnego gola.

PSV – Cambuur, typ: 1, kurs 1,32

Kolejny mecz z dość niskim kursem, natomiast prawdopodobieństwo wygranej jest na tyle wysokie, że dodajemy ten mecz do kuponu. Drużyna PSV zmierzy się z Cambuurem po raz pierwszy od pięciu lat, wcześniej praktycznie zawsze wygrywali strzelając sporo goli. PSV jeśli chce myśleć o mistrzostwie musi takie mecze u siebie wygrywać.

Kupon na weekend, cztery mecze, kurs AKO: 5,21

Wybraliśmy cztery mecze, dwa na sobotę i dwa na niedzielę. Obstawiamy mecze, które wydają się najbardziej pewne i bezpieczne tak by kupon okazał się wygrany. Proponujemy zakład za 25 zł a do wygrania jest ponad 114 zł.

kupon na weekend

Możesz również polubić…