Kurs AKO: 8,69. Prezentujemy kupon na Ligę Narodów.

kurs ako

Na jutrzejsze mecze Ligi Narodów, proponujemy kupon gdzie kurs AKO wynosi 8,69. Obstawiamy tylko dwa zdarzenia. Nasz kupon obstawiamy w Betcris. Dotychczasowe mecze Ligi Narodów dostarczyły nam wiele emocji oraz zaskakujących rozstrzygnięć. Liczymy zatem na kolejne emocjonujące mecze, próbując obstawić która reprezentacja zagra najlepiej.

Kupon w Betcris: Kurs AKO 8,69.

W grupie 1 w Lidze A grają: Francja, Chorwacja, Dania oraz Austria. Przed pierwszymi meczami mogło się wydawać, że to dwie pierwsze ekipy będą liczyły się w walce o wygraną. Rzeczywistość okazała się na razie inna i obie przegrały swój pierwszy mecz. Co więcej obie reprezentacje przegrały na własnym boisku.

W poniedziałkowym meczu zmierzą się Chorwacja z Francją. Obie ekipy zagrały w ostatnim finale Mistrzostw Świata w 2018 roku, który wygrali Francuzi. Następnie były jeszcze dwa mecze pomiędzy tymi drużynami w poprzedniej edycji Ligi Narodów. Oba mecze wygrała Francja. Patrząc na te ostatnie mecze, można oczekiwać, że to Francuzi będą zdecydowanym faworytem tego meczu. Kurs na ich wygraną wynosi w okolicach 2,00 w zależności od bukmachera. My w tym meczu decydujemy się obstawić remis po kursie 3,45. Spodziewamy się wyrównanego meczu, obie drużyny będą grały o wygraną by nie zakończyć walki o wygraną tych rozgrywek już teraz. Remis może nikomu nic nie dać, mimo to tak obstawiamy. Twardy, wyrównany mecz walki.

Drugi mecz to Austria – Dania. Gospodarze, niespodziewanie wygrali na wyjeździe aż 3:0 z Chorwacją przed kilkoma dniami. Dania pokonała Francję 2:1. Wygrany tego meczu będzie zatem liderem tej grupy. Drużyny te były w tym sezonie w jednej grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata. Duńczycy zdecydowanie wygrali grupę, tracąc przy tym tylko trzy gole. Oba mecze z Austrią wygrywali, 1:0 oraz 4:0. Liczymy na powtórkę, czyli wygraną Danii po kursie 2,52.

Możesz również polubić…