Kwalifikacje do Ligi Mistrzów, obstawiamy mecze pierwszej rundy

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów, pierwsza runda już jutro. Pierwsze mecze we wtorek, kolejne już w środę. Polscy kibice czekają na występ Lecha Poznań, który zmierzy się z mistrzem Azerbejdżanu, drużyną Qarabag. Dla drużyn występujących w tej rundzie droga do awansu do fazy grupowej jest jeszcze daleka. Zwycięzcy dwumeczy awansują do kolejnej rundy, w której będą wyżej sklasyfikowane zespoły. Wiemy już, że wygrany meczu z udziałem Lecha zagra z mistrzem Szwajcarii.

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów – pierwsza runda

Rozpoczynamy obstawianie meczy w nowym sezonie od kilku spotkań kwalifikacyjnych. Mamy kilka spotkań, w których jest zdecydowany faworyt a kurs jest bardzo niski. Dlatego rezygnujemy z obstawiania meczy z udziałem drużyn: Malmoe, Ludogorets czy Bodo/Glimt. Z założenia nie obstawiamy meczy o tak niskich kursach. Uważamy, że korzystniej jest wybrać jeden mecz z kursem 2,20 niż cztery spotkania z kursem 1,20.

Pierwszy mecz jaki wybieramy to oczywiście spotkanie Lecha. Mistrz polski ma oczywiście ambicje by grać w kolejnych rundach. Trudno ocenić w jakiej formie jest Lech. W przerwie pomiędzy sezonami doszło do zmiany trenera. Rewolucji kadrowej nie było a sama przerwa była w tym roku dość krótka. Szanse na awans Lecha do kolejnej rundy są wyrównane, ale porażka lub remis w pierwszym meczu na własnym boisku mocno by ten cel utrudniły. Dlatego też obstawiamy na gospodarzy. Kurs 2,20 wydaje się być sprawiedliwym, oddającym ryzyko i niepewność a pozwalającym zarobić.

Drugi mecz jaki proponujemy do obstawiania to środowe spotkanie pomiędzy Zrinjski a Sheriff Tiraspol. Wszyscy pamiętamy jak w zeszłym sezonie drużyna z Mołdawii walczyła w fazie grupowej Ligi Mistrzów, w meczach z Realem czy z Interem. W tym sezonie o awans do fazy grupowej będzie też trudno, ale odpadnięcie w pierwszej rundzie było by niespodzianką. Kurs na wygraną Sheriffa też wynosi 2,20.

Możesz również polubić…