Liga Europy, obstawiamy mecze rewanżowe.

Liga Europy

Liga Europy, czyli drugie po Lidze Mistrzów najważniejsze rozgrywki europejskie. Przed nami mecze rewanżowe po których poznamy półfinalistów. Dla tych drużyn stawka jest ogromna ponieważ wygrany zapewni sobie udział w następnej edycji Ligi Mistrzów w fazie grupowej, dodatkowo będzie rozstawiony z pierwszego koszyka. Część z pozostałych w grze drużyn zapewni sobie prawo gry w Lidze Mistrzów ze względu na miejsce w ligowej tabeli, natomiast dla takich drużyn jak West Ham czy Atalanta to może być jedyna możliwość by zagrać w następnym sezonie w Lidze Mistrzów.

Liga Europy – obstawiamy mecze rewanżowe

Pierwszy z dzisiejszych meczy to wspomniana wcześniej Atalanta z RB Lipsk. Gospodarze przechodzą ostatnio delikatny kryzys w lidze i wypadli z top 4 w ligowej tabeli. W ostatnim czasie trzy ligowe porażki z Romą, Napoli i Sassuolo. Początek sezonu był dla drużyny zdecydowanie lepszy i chcąc ratować sezon Atalanta musi wygrać Ligę Europy. Zadanie będzie bardzo trudne, ponieważ pierwszym krokiem będzie eliminacja drużyny z Lipska. Red Bull w przeciwieństwie do Atalanty rozpoczął bardzo słabo sezon i przez długi czas drużyna zajmowała miejsce w środku tabeli. Ostatnio natomiast wygrywa mecz za meczem. W pierwszym meczu był remis 1:1. Mecz rewanżowy bukmacherzy oceniają bardzo podobnie. Nie ma zdecydowanego faworyta patrząc na kursy. 2,60 na gospodarzy i 2,65 na drużynę gości. Nam bliżej jest by obstawić Atalantę, liczymy na przełamanie a motywacja i zaangażowanie Atalanty będzie na najwyższym poziomie.

Drugi mecz jaki obstawiamy to Barcelona – Eintracht. W tym meczu faworyt jest tylko jeden. Wystarczy spojrzeć na kursy bukmacherów na poziomie 1,35. Barcelona w ostatnim czasie wygrywa lub remisuje i strzela sporo goli, najczęściej cztery bramki. Szczególnie na własnym boisku. Eintracht gra słabo w tym sezonie i wynik pierwszego meczu może dziwić. Uważamy, że w rewanżu Barcelona wygra bez problemu. Natomiast zakład na ten mecz jaki proponujemy to kombinacja wygrany meczu i BTTS. Czyli obstawiamy wygraną Barcelony oraz obie drużyny strzelą gola. Betcris przygotował taki zakład z dość atrakcyjnym kursem – 2,65.

Możesz również polubić…