Liga Fińska – obstawiamy sobotnie mecze

Liga Fińska to jedna z niewielu lig, która w ten weekend rozgrywa mecze. Wykorzystujemy zatem przerwę między sezonami w większości lig oraz zakończone mecze Ligi Narodów i obstawiamy dostępne mecze. Liga fińska w przeciwieństwie do większości lig gra systemem wiosna – jesień. Oznacza to, że na początku roku startuje nowy sezon a nie pod koniec lata jak na przykład w Polsce. Aktualnie rozegrana zostanie już dwunasta kolejka.

liga fińska

W lidze bierze udział 12 drużyn. Po tym jak każdy zagra z każdym dwa mecze, czyli po 22 kolejkach, sześć najlepszych drużyn awansuje do grupy mistrzowskiej i walczy o mistrzostwo oraz o prawo do gry w europejskich pucharach. Natomiast sześć najsłabszych drużyn gra mecze między sobą walcząc o utrzymanie w lidze. Zdecydowanym faworytem do wygrania jak co roku jest drużyna HJK Helsinki, drużyna która dominuje ligowe rozgrywki od lat. W ostatnich pięciu latach, HJK czterokrotnie sięgało po mistrzostwo.

Liga Fińska, obstawiamy mecze

Pierwszy mecz jaki wybraliśmy to mecz wspomnianego HJK z Oulu. Gospodarze są na drugim miejscu a rywal jest czwarty. HJK wygrało trzy ostatnie mecze domowe a w każdym strzelali przynajmniej 2 bramki. Kurs na HJK jest bardzo niski, wynosi 1,24. Dlatego wybieramy zakład na ilość goli, obstawiamy powyżej 2,5 a kurs wynosi 1,61. Następny mecz to Haka – Mariehamn, obstawiamy na gospodarzy po kursie 1,69. Haka nie gra rewelacyjnie w ostatnich meczach, lecz ich rywal gra zdecydowanie gorzej. Trzy ostatnie mecze wyjazdowe to trzy porażki i zero zdobytych goli.

Trzeci i ostatni mecz jaki wybraliśmy to Honka – KuPS. Zdecydowanie najciekawszy mecz tej kolejki, Gospodarze, którzy zajmują trzecie miejsce grają z liderem, KuPS. Honka na własnym boisku w tym sezonie nie przegrała jeszcze a KuPS nie przegrało w meczach wyjazdowych. Uważamy, że obie te serie zostaną podtrzymane, ponieważ mecz zakończy się remisem. W ostatnich latach mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były wyrównane i liczymy, że tak będzie i tym razem.

Obstawiamy w Betcris

Gdybyście chcieli wykorzystać nasze typy i obstawić w Betcris, to kurs AKO wyniesie 8,27 a obstawiając za 20 zł można wygrać 145 zł. Dodatkowo zakładając teraz konto w Betrcirs, można skorzystać z promocji i uzyskać cashback nawet 500 zł za pierwszy depozyt oraz otrzymać freebet 50 zł za pierwszy zakład.

Możesz również polubić…