Liga Hiszpańska, obstawiamy mecze 37 kolejki

Liga Hiszpańska kończy rozgrywki w przyszły weekend. Do końca pozostały dwie serie gier. Wiele jest już rozstrzygnięte, jednak o kilka miejsc będzie walka do ostatniej kolejki. W niedzielę rozegranych zostanie aż 9 meczy, wszystkie o 19:30. Dziś jedno spotkanie Espanyolu z Valencią. Poniżej przedstawiamy propozycje zakładów na niedzielne mecze wraz z krótkim opisem.

Liga Hiszpańska

Na początek mecz Athletic Bilbao z Osasuną. Faworytem są gospodarze, którzy jeszcze mają nadzieje na 7 miejsce. Osasuna jest tuż za Bilbao w tabeli dlatego można spodziewać się wyrównanego meczu. Kurs na gospodarzy jest dość niski, wynosi 1,58 a Osasuna już pokazywała w tym sezonie, że potrafi grać. Obstawiamy remis lub zakład na ilość goli, poniżej 2,5.

Atletico – Sevilla to najciekawsze spotkanie tej kolejki. Stawką jest trzecie miejsce w tabeli. Sevilla końcówkę sezonu ma słabszą niż początek, widać zmęczenie całym sezonem. Dlatego obstawiamy na gospodarzy. W mecz Betis – Granadą faworytem są gospodarze. Można zagrać po kursu 1,55. Granadą już o nic nie walczy, natomiast Betis może stracić piąte miejsce jeśli zacznie przegrywać.

Liga Hiszpańska

Następny mecz to Cadiz – Real. Faworytem byłby Real, ale drużyna ma już zapewnione mistrzostwo a za kilka dni finałowy mecz ligi Mistrzów. Zapewne trener dokona wielu zmian w składzie, dlatego ciężko obstawić taki mecz. Cadiz ciągle nie jest pewne utrzymania, dlatego zagrają na 100% i będą chcieli wykorzystać rezerwowy skład Realu. Możemy polecić zakład na ilość goli, powyżej 2,5.

W meczu Celta – Elche faworytem są gospodarze. Kurs 1,60 wydaje się sprawiedliwy patrząc na formę obu drużyn. Obie drużyny są w strefie środkowej tabeli i ten mecz wiele nie zmieni. Mecz Getafe – Barcelona zapowiada się interesująco. Barca zajmuje drugie miejsce i już zapomniała o fatalnym początku sezonu. W ostatnich meczach drużyna głównie wygrywa. Kurs 2,20 zachęca do obstawiania, należy mieć na uwadze tylko, że Getafa na własnym boisku nie raz postraszyło Barcelonę.

Levante już spadło z ligi, Alaves praktycznie też. Dlatego ten mecz może zostać potraktowany jako sparing i trenerzy dadzą szanse gry zmiennikom. Nie przewidujemy wyniku, wolimy obstawić ilość goli powyżej 2,5. W meczu Mallorca – Rayo gospodarze zagrają o zwycięstwo by przedłużyć nadzieje na utrzymanie. Patrząc na formę Rayo w ostatnich meczach wydaje się to dość wykonalne. Kurs na Mallorce to 1,65.

Ostatni mecz to starcie pomiędzy Villarreal a Sociedad. Można powiedzieć, że to mecz o szóste miejsce w tabeli. Spodziewamy się zaciętego meczu, w którym wygrają gospodarze. Kurs na taki zakład to 2,15.

Możesz również polubić…