Liga Mistrzów – obstawiamy środowe mecze

Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. W środę kończy się piąta kolejka i zakładamy, że część niewiadomych już się rozstrzygnie. Nie tworzymy kuponu tylko prezentujemy kilka najciekawszych meczy oraz proponowane typy. W środę wiele meczy zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco więc jest w czym wybierać.

Liga Mistrzów – nasze typy

Pierwszy mecz jaki wybraliśmy to Liverpool – Porto. Wydaje się, że gospodarze są zdecydowanym faworytem a kurs na wygraną wynosi 1,95. Liverpool jest komfortowej sytuacji, ponieważ z kompletem punktów mają już zapewniony awans z pierwszego miejsca. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 1:5. Dwa lata temu drużyny też grały przeciwko sobie w Lidze Mistrzów i Liverpool dwukrotnie wygrywał. Obstawiamy zatem, że w meczu zobaczymy wiele goli a nasz typ to OVER 2,5 po kursie 1,77.

Drugi mecz warty uwagi to drugi mecz w tej samej grupie pomiędzy Atletico a Milanem. Obie te drużyny walczą o awans i nie odpuszczą tego meczu. W pierwszym meczu Atletico pewnie wygrało. Milan jest w trudniejszym położeniu i aby liczyć się jeszcze w walce o awans muszą ten mecz wygrać. Uważamy, że może to być wyrównany mecz walki gdzie jedna z drużyn wygra 1:0. Ponieważ obie drużyny potrafią grać dobrze w obronie i po zdobyciu bramki zacznie się zmasowana obrona. Obstawiamy UNDER 2,5 po kursie 1,95.

Kolejny mecz z ciekawą sytuacją to Sporting – Borussia. Krótko mówiąc jest to mecz o awans. Obie drużyny mają tyle samo punktów, Ajax jest już pewny pierwszego miejsca, więc zwycięzca tego meczu mocno przybliży się do awansu. Uważamy, że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska oraz słabą dyspozycję przeciwnika w ostatnich meczach i wygrają ten mecz. Kurs na wygraną Sportingu to 2,65.

Na koniec szlagier tej kolejki. Mecz Manchester City – PSG. Obie te drużyny są bliskie awansu a zwycięstwo w tym meczu to tylko potwierdzi. W pierwszym meczu wygrało PSG, teraz liczymy na rewanż. Kurs na wygraną gospodarzy to 1,65.

Możesz również polubić…