Mecz serie A. Typ na mecz ligi włoskiej z kursem 3,5

Z wtorkowych spotkań, wybraliśmy do obstawiania mecz serie A pomiędzy Fiorentiną a Interem. Mecz ten zapowiada się bardzo interesująco dlatego przedstawiamy nasz typ o kursie 3,5. Oczywiście taki zakład należy bardziej traktować w kategorii zabawy niż pewniaka. Jesteśmy przekonani, że znajdą się typerzy co spróbują i zaryzykują obstawiając nasz typ. Zanim jednak zdradzimy typ, przedstawiamy poniżej zapowiedź meczu wraz z krótką analizą. Sprawdźcie wcześniej nasz trafiony kupon z weekendu.

Kursy na mecz: Fiorentina – Inter

Bukmacherzy widzą faworyta w drużynie Interu, prezentując kurs na wygraną 2,00. Zwycięstwo gospodarzy zostało wycenione na 3,65 a remis niewiele mniej, bo 3,60. Typ na podwójną szansę na wygraną Fiorentiny bądź remis wynosi 1,80 a na wygraną Interu lub remis 1,29. Bardzo podobnie wygląda kurs na wygraną Fiorentiny lub Interu – 1,30.

Historia spotkań, ostatnie mecze

Ostatnie sześć spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery zwycięstwa Interu i dwa remisy. W ostatnim sezonie Inter wygrywał w lidze dwukrotnie. Fiorentina rozpoczęła sezon od porażki z Romą a następnie zanotowała trzy zwycięstwa pod rząd, wszystkie w stosunku 2:1. Inter zaliczył wpadkę z Sampdorią remisując mecz, natomiast wszystkie pozostałe wygrał dzięki czemu jest na drugim miejscu w tabeli. Inter imponuje skutecznością, strzelając 15 goli w czterech kolejkach.

Typ na mecz serie A: Fiorentina – Inter

Obie drużyny jak na razie grają ofensywnie i zdobywają bramki w każdym meczu. W tym sezonie serie A te ekipy kończyły wszystkie mecze z wynikiem minimum trzech goli w meczu. Dlatego nasz pierwszy typ to ilość goli powyżej 2,5. Kurs na taki zakład to 1,65. Drugi typ, to wygrana Interu ze względu na lepszą jakość drużyny oraz skuteczność. Dlatego postanowiliśmy połączyć oba typy w jeden zakład: Inter wygra mecz i ilość goli powyżej 2,5. Kurs na taki zakład to 3,5.

Możesz również polubić…