Mecze reprezentacyjne, obstawiamy

Mecze reprezentacyjne, to nasza propozycja na weekend. Eliminacje do Mistrzostw Świata wchodzi w decydującą fazę i już niebawem będziemy znali komplet drużyn z awansem oraz te które zagrają w barażach. Emocji na pewno nie zabraknie jednak mieliśmy problem z wyborem meczy do obstawienia. Dlatego do najbliższej kolejki odchodzimy z rozwagą i wybraliśmy tylko dwa mecze warte zainteresowania się. W wielu innych meczach kursy są bardzo niskie, więc typowanie ich nie jest dla nas opłacalne.

Mecze reprezentacyjne, nasze dwa typy

Pierwszy mecz z czwartku to spotkanie Słowacja – Słowenia. Mecz drużyn, które już straciły szanse na awans, ale zwycięzca tego meczu prawdopodobnie wywalczy trzecie miejsce w grupie. Na chwile obecną obie ekipy mają po 10 punktów. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się we wrześniu i zakończył się remisem. Słowenia przegrała awans słabą postawą w meczach wyjazdowych. Trzy pierwsze takie mecze to porażki i taką stratę ciężko było już odrobić. Słowacja natomiast tylko raz przegrała u siebie i dlatego uważamy, że w tym meczu zwyciężą Słowacy. Kurs na gospodarzy to 2,23.

Drugi nasz typ to mecz pomiędzy Austrią a Izraelem. Austria to jedno z większych rozczarowań obecnych eliminacji. Drużyna ta już straciła szanse na awans a w kilku meczach prezentowali się bardzo słabo. Choćby pierwszy mecz z Izraelem przegrany 5:2. Wcześniej Austriacy przegrali u siebie z Szkocją i Danią. Izrael ma tylko matematyczne szanse na awans, dlatego liczymy, że nie odpuszczą tego meczu i pokuszą się o wygraną. Zdecydowaliśmy się jednak na typ z podwójną szansą, czyli obstawiamy remis lub wygraną Izraela po kursie 2,10.

Z niecierpliwością czekamy na powrót rozgrywek ligowych gdzie jest więcej możliwości do typowania. Ilość meczy oraz ilość możliwości jest nieporównywalnie większa.

Możesz również polubić…