Mecze rewanżowe eliminacji Ligi Mistrzów

mecze rewanżowe ligi mistrzów
Mecze rewanżowe: Liga Mistrzów

Już jutro i pojutrze odbędą się mecze rewanżowe eliminacji do Ligi Mistrzów. Polskę reprezentuję Mistrz kraju, czyli Legia Warszawa. W pierwszym meczu Legia pokonała estońską Florę 2:1 a analizę tego meczu wraz z naszym typem pisaliśmy wcześniej. Pomimo zwycięstwa Legia rozczarowała, dość długo męczyła się ze słabszym przeciwnikiem a zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry.

W weekend Flora nie grała w lidze, natomiast Legia pokonała Wisłę Płock, grając w mocno rezerwowym składzie. Obstawiamy, że w tym meczu piłkarze zrehabilitują się za styl w pierwszym spotkaniu i pewnie ograją przeciwnika. Legii do awansu wystarczy remis, ale jesteśmy przekonani, że drużyna zagra o zwycięstwo. Kurs na wygraną jest dość atrakcyjny i wynosi 1,8.

Kolejnym meczem do obstawienia jest Sparta Praga kontra Rapid Wiedeń. Obie te drużyny nie zachwyciły w meczach ligowych a pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami wygrał Rapid 2:1. W rewanżu to Sparta jest faworytem jednak proponujemy zagrać, że obie drużyny strzelą gola. Kurs na taki zakład wynosi 1,6.

Następnym typem to ilość goli w meczu Cluj – Lincoln. Kurs na powyżej 2,5 gola wynosi 1,5. W pierwszym meczu drużyna z Gibraltaru była bliska sprawienia niespodzianki i wygrania z wyżej notowanym rywalem. W rewanżu zespół rumuński nie powinien mieć problemów ze strzeleniem kilku goli.

Z pozostałych meczy trudno jest wytypować spotkania do obstawienia. Albo kurs jest zbyt niski, albo wynik pierwszego meczu utrudnia typowanie. Uważamy, że można pomyśleć nad zagraniem na: Young Boys, Crvena Zvezda czy Dynamo Zagrzeb. Jednak należy pamiętać, że są to mecze rewanżowe i awans do kolejnej rundy jest ważniejszy niż wynik czy styl meczu rewanżowego.

Możesz również polubić…