Mecze rewanżowe Ligi Mistrzów, nasze typy

Obstawiamy mecze rewanżowe Ligi Mistrzów. We wtorek i środę odbędą się ostatnie mecze tej rundy i poznamy wszystkich ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Poniżej przedstawiamy krótki opis meczy wraz z typami na każdy mecz.

mecze rewanżowe

Mecze rewanżowe Ligi Mistrzów.

Na początek mecz Ajax – Benfica. W pierwszym meczu padł remis 2:2, teraz też spodziewamy się wyrównanego meczu. Bukmacherzy jednak w roli zdecydowanego faworyta widzą ekipę gospodarzy, kurs na wygraną Ajaxu to 1,40. Uważamy, że Ajax nie jest aż takim faworytem, dlatego bardziej idziemy w kierunku remisu lub X2. Ajax w ostatnich meczach ligowych u siebie łatwo wygrywa, jednak Benfica to zupełnie inny poziom niż przeciwnicy ligowi. Nasza propozycja typy na ten mecz to remis do przerwy, po kursie 2,90. Obie drużyny mogą zacząć zachowawczo i dopiero w drugiej połowie wykonać decydujący cios.

Drugi mecz to Manchester United z Atletico Madryt. Obie drużyny aktualnie grają bardzo nierówno. Potrafią powalczyć jak równy z równym z silnymi drużynami oraz zgubić punkty z przeciętnymi. O tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia. W pierwszym meczu był remis 1:1. W tym meczu więcej szans dajemy gospodarzą, którzy na własnym boisku mogą wygrać. Kurs na Manchester to 2,20.

Kolejny mecz to środowe starcie: Juventus – Villarreal. To kolejny mecz, gdzie w pierwszym meczu był remis. Na papierze wydaję się, że faworytem jest Juventus a dla Villarrealu awans do tej rundy już jest sukcesem. Pierwszy mecz pokazał jednak, że obie drużyny mogą awansować dalej. Uważamy, że w tym meczu kluczowe będzie doświadczenie Juventusu oraz atut własnego boiska. Drużyna po fatalnym początku sezonu gra coraz lepiej i powinna wygrać ten mecz. Kurs na Juventus to 1,95.

Lille – Chelsea to ostatni mecz tej rundy. W pierwszym meczu Londyńczycy pewnie wygrali u siebie 2:0. Lille ostatnio zgubiło formę i zaczęło grać w kratkę. Chelsea tego meczu nie musi wygrywać by awansować, ale zrobią wszystko by nie doprowadzić do nerwowo końcówki, tylko żeby cały czas awans był pod kontrolą. Uważamy, więc że mecz się zakończy poniżej 2,5 gola a kurs na taki zakład to 1,85.

Możesz również polubić…