MEGA BOOST: Raków wygra z Legią

MEGA BOOST: Raków wygra z Legią

MEGA BOOST: Raków wygra z Legią. To oferta przygotowana od bukmachera fuksiarz. Cały piłkarski świat żyje zbliżającym się El Clasico, ale w naszej rodzimej Ekstraklasie również nie zabraknie emocji – wychodząca z kryzysu Legia zmierzy się w meczu wyjazdowym z liderem rozgrywek, Rakowem Częstochowa. Czy Raków udowodni swoją dominację i wygra spotkanie ze stołeczną drużyną? Fuksiarz podnosi kurs na zwycięstwo drużyny Marka Papszuna! Było 1.93 – jest 2.15! Podwyższony kurs znajdziecie w zakładce BOOST na stronie Fuksiarza. Zwycięstwo Rakowa po podwyższonym kursie można zagrać maksymalnie za stawkę 100 zł i można je łączyć z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty na kuponach AKO.

MEGA BOOST: Raków wygra z Legią.

Raków wygrywając ten mecz, bardzo mocno przybliży się do mistrzostwa. Nie ma co się oszukiwać, będzie to mecz o wysoką stawkę. Legia gra o honor. Pierwsze spotkanie tych drużyn wygrał Raków 3:2. Legia w tamtym meczu była w poważnym kryzysie i przegrywała mecz za meczem, prezentując przy tym fatalny poziom. Wcześniej jeszcze zespoły grały w meczu o Superpuchar, który zakończył się remisem. Po puchar natomiast sięgnął Raków po rzutach karnych.

Legia po ostatnich kilku wygranych oddaliła się od strefy spadkowej, aktualnie zajmując 11 miejsce. Raków po pokonaniu Lecha i Stali w ostatnich meczach awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Obie te drużyny udanie rozpoczęły rundę rewanżową. Biorąc po uwagę ostatnie 5 meczy to obie są na pierwszym miejscu z dorobkiem 13 punktów. Raków w tym sezonie przegrał tylko raz na własnym boisku, w meczu z Górnikiem Zabrze. Legia w meczach wyjazdowych wygrywała tylko trzy razy, z czego dwa w rundzie wiosennej.

Spodziewamy się wyrównanego meczu. Presja Rakowa na wygraną może być przeszkodą w wygraniu. Legia w tym sezonie jest drużyną, po której można spodziewać się wszystkiego. Obstawiamy jednak wygraną Rakowa oraz liczymy na ilość goli powyżej 2,5.

Możesz również polubić…