Mistrzostwa Europy, kupon na weekend, gramy o 111 zł.

Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Europy

W sobotę i niedzielę odbędą się po trzy mecze Mistrzostw Europy. Postanowiliśmy więc stworzyć kupon z najciekawszymi zdarzeniami. Pierwsze mecze grupowe nigdy nie są łatwe do obstawiania dlatego mieszamy typy na zwycięzców z typami na ilość goli.

Pierwszy mecz jaki wybraliśmy to Dania – Finlandia. Zdecydowanym faworytem są tutaj Duńczycy. Dla Finów sam awans na mistrzostwa jest już sukcesem i uważamy, że nie odegrają znaczącej roli na tym turnieju. Dania niejednokrotnie pokazywała, że potrafi grać na podobnych imprezach. W drugim meczu tego dnia typujemy ilość goli pomiędzy Belgią a Rosją. Będzie to ciekawy mecz, Belgia preferuje ofensywny styl gry a Rosja zawsze jest groźna. Typujemy, że padną minimum dwie bramki.

W niedzielę wybraliśmy mecze Austria – Macedonia Północna. Podobnie jak w przypadku Finów, dla Macedończyków awans na turniej jest już sukcesem i nie uważamy, że będą się liczyć o awans z grupy. Austria jest solidną drużyną i nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Drugi mecz w którym typujemy minimum dwie bramki to spotkanie pomiędzy Holandią a Ukrainą. Obie drużyny myślą o awansie do kolejnej fazy i zaprezentują ofensywny styl. Powinno być ciekawie.

Mamy zatem cztery wydarzenia o kursie 5,05. Proponujemy zakład za 25 zł z możliwością wygrania 111 zł.

Możesz również polubić…