Mistrzostwa Europy, mecz otwarcia Turcja – Włochy.

Mistrzostwa Europy 2020

Długo wyczekiwany turniej, Mistrzostwa Europy 2020, rozgrywane w roku 2021 rozpoczynają się już w piątek. W meczu otwarcia zmierzą się reprezentacje Turcji oraz Włoch. Jest to pierwsze spotkanie grupy A, w której są jeszcze Walia oraz Szwajcaria.

Turcja to zawsze drużyna, która na turniejach potrafi sprawić niespodziankę. Nigdy nie są faworytami a nie raz ogrywali wyżej rozstawionych rywali. Podobnie może być w tym turnieju. Mają młody skład, kilku utalentowanych zawodników oraz trenera z doświadczeniem.

Natomiast drużyna Woch to jeden z faworytów do wygrania Mistrzostw. Jest to bardzo silna drużyna, która w każdym turnieju gra o zwycięstwo. Włosi na każdej pozycji mają wartościowych graczy a Federico Chiesa może być gwiazdą turnieju.

Mecz otwarcia każdego turnieju to też wielka niewiadoma i łatwo o niespodziankę. Typujemy jednak wygraną Włoch po kursie 1,63 jako typ dnia. Uważamy, że Włosi nie mogą zgubić punktów w tym meczu. Liczymy na ciekawy i emocjonujący meczy jako wstęp i zapowiedź emocji w całym turnieju. Niech to będą niezapomniane Mistrzostwa Europy.

Możesz również polubić…