Nasze pewniaki na weekend

Tradycyjnie przedstawiamy nasze pewniaki na najbliższy weekend. Wybieramy mecze z najsilniejszych lig europejskich. Prezentujemy te, które naszym zdaniem warto obstawić. Przypominamy tylko, że nie mamy 100% pewności w żadnych naszych typach. Piłka nożna to sport i jak to bywa w sporcie nic nie jest pewne a każdy może wygrać z każdym.

Nasze pewniaki na weekend

  1. Milan – Salernitana, typ: 1, kurs: 1,23. Milan na własnym boisku zanotował wpadkę w ostatniej kolejce. W tym meczu jest okazja do rehabilitacji, ponieważ rywal nie jest wymagającym przeciwnikiem. Drużyna jest na ostatnim miejscu w tabeli i tylko raz wygrała w meczu wyjazdowym.
  2. Sevilla – Villarreal, typ: 1, kurs: 2,00. Dość wysoki kurs jak na pewniaka. W zeszłym sezonie Sevilla pokonała u siebie Villarreal 2:0. W tym sezonie na własnym boisku są bez porażki. Natomiast przeciwnik, drużyna Villarreal nie wygrała jeszcze na wyjeździe w tym sezonie.
  3. Atletico Madryt – Mallorca, typ: 1, kurs: 1,35. Drugi mecz ligi hiszpańskiej, Atletico się rozpędza i z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Na własnym stadionie są bez porażki w tym sezonie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się pewną wygraną gospodarzy 3:0.
  4. Bayer Leverkusen – Furth, typ: 1, kurs: 1,25. Mecz ligi niemieckiej, gdzie mamy zdecydowanego faworyta. Furth wyraźnie odstaje od reszty drużyn w tym sezonie i w 13 meczach mają tylko jeden punkt oraz 39 goli straconych. Murowany faworyt do spadku.

Możesz również polubić…